Tko je obilježio prvo kolo SuperSport Prve NL?

I u novoj sezoni zabavljat ćemo se izborom najboljih pojedinaca SuperSport Prve NL, kao i ranijih sezona u nekoliko liga naši će čitatelji birati igrača kola na našoj Facebook stranici. Pravila su identična kao i ranije, na svakoj utakmici u suradnji s trenerima biramo igrača utakmice, a šestorica najboljih iz svakog kola bit će ponuđena našim čitateljima koji će onda odlučiti tko je bio najbolji. Pobjednik kola dobit će 7 bodova, drugoplasirani 5, treći 4 i tako do posljednjeg na čiji ćemo račun upisati jedan bod. Evo najboljih pojedinaca prvog prvenstvenog kola:

Miran Horvat – nova sezona, novi rang natjecanja, u petak je zakoračio u novi dio svog života i potpisao životni ugovor, a ako nastavi s ovakvim prezentacijama i Gazda će mu ponuditi doživotni, nosio je Zrinski do prve pobjede u drugom razredu hrvatskog nogometa.

Josip Majić – Šibenik je uvjerljivo slavio protiv Vukovara na Šubićevcu, a Josip je u slavlje ugradio pogodak, bezbroj pretrčanih kilometara i osvojenih duela, puno kreacije, jednostavno je odigrao fantastičnu utakmicu.

Karlo Majtanić – BSK je na gostovanje kod Solina otišao po bod, bod je i osvojio ostavši netaknute mreže, a Karlo je bio neprelazan u defanzivi, dojmljiva predstava i potpuno zasluženo osvojen epitet igrača utakmice.

Tin Šarkanj – i Dubrava se osladila gostujućim bodom na početku sezone, oni su se neporaženi vratili s Krimeje ponajprije zahvaljujući iznimno raspoloženom Tinu koji je u 3-4 navrata spašavao nemoguće i čuvao svoju mrežu.

Leon Marković – ako je suditi po uvodnim minutama ovo bi trebala biti sezona potpune afirmacije mladića u Cibalijinom dresu, ne samo da je zabio pobjednički gol protiv Croatije nego je svih 88 minuta koliko je proveo na terenu bio najzapaženiji pojedinac.

Bruno Burčul – samo dvije minute bilo mu je potrebno da zabije gol na gostovanju u Sesvetama. I to kakav gol, naciljao je sa 20ak metara sam donji desni kut nemoćnog domaćeg vratara, Dugopolje je krenulo pobjednički u novu sezonu zahvaljujući mladom pojačanju iz Rijeke.