NS Osijek: Lio slavio u derbiju vrha trablice, hattrick Josipa Tuličića u uvjerljivoj pobjedi Sloge iz Ernestinova

Odigrane su tri utakmice lige NS Osijek.

Vodeći Lio je svladao drugoplasirani Goleo rezultatom 3:1 u derbiju vrha tablice. Lio dolazi u vodstvo već u 1. minuti eurogolom Josipa Pavoševića. Gosti su izjednačili u 34. minuti pogotkom Ivana Lackovića. Domaći u 41. minuti vraćaju vodstvo preko Doriana Špoljarića. Isti igrač je u 51. minuti postigao drugi pogodak za domaće i potvrdu pobjede.

Laslovo ’91 je slavilo kod ekipe Sarvaša rezultatom 2:0. Dvostruki strijelac za goste je bio Nino Bačmaga u 39. i 52. minuti.

Sloga Ernestinovo je slavila s uvjerljivih 7:0 kod Filipovice. Hatrrick je upisao Josip Tuličić dok su po jedan pogodak upisali Bruno Biščan, Ivano Lijak, Fran Ciraki i Šarić Matija.