Prva ŽNL VSŽ: Uvod u znaku gostiju – Fruškogorac i Slavonac pokupili sve

Odigrana su dva subotnja susreta u kojima su se oba puta radovali gosti i u oba slučaja smo vidjeli hattrick koje potpisuju Domagoj Subotić i Drago Ćorić. Subotić je ušao u drugome dijelu te najprije poništio vodstvo koje je donio iskusni Čuljak da bi u završnici s dva pogotka bodove usmjerio prema Komletincima. I u Županji je domaćin poveo no tada na scenu stupa prekaljeni golgeter Drago Ćorić koji uz pomoć suigrača baca petardu i trpa bodove u autobus za Ilok.

U nedjeljnom programu će većina klubova odraditi svoje zadaće, a posebnu pažnju izaziva susret u Vođincima gdje gostuje Mitnica no uzbuđenja sigurno neće nedostajati niti u Gradištu gdje gostuje odlična momčad iz Nuštra. Bogdanovčani će bodove tražiti protiv gostiju iz Drenovaca, a u Borovu ćemo gledati meč novaka u ligi dok će onaj treći iz Podgajaca na svom terenu ugostiti jake Negoslavce u sličnoj atmosferi kao i Vrbanja kojoj dolazi momčad iz Trpinje.

5 09.09.2023 16:00 Županja NK Županja 77 – HNK Fruškogorac 3:5

NK Mladost – NK Slavonac K..1 : 3..( 1 : 0 ).., ili bolje Mihael Dakić koji nam uništio i utakmicu i dečke u 24 minuti ostavio na cjelinu zbog neviđene gluposti..i takvi sa 10 igrača stvaramo 3 mrtvace ali ne zabijamo, i kako vrijeme odmiče energetski se jako trošimo protiv mlade poletne ekipe Slavonca i kako mi to već 5 kola radimo, gubimo utakmicu 84, 91,96.i ja gubim tri za redom a to se nije dogodilo 17 god, i mislim da je krajnje vrijeme da vodstvo NK Mladost Cerić potraži novo lice na klupi..odluka im je sada puno lakša, na potezu su..A oni babuni koji su odredili ovakve termine odigravanja, strašno nepoznavanje igre..Gol je zabio Tomislav Čuljak za nas..Dobri su klinci iz Komletinaca, i utakmicu prelomile njihove odlične pričuve. Suci, ma nemamo im što prigovoriti.vrlo dobri..Žao mi dečki, nitko nas nije nadigrao, ali samo je rezultat važan..drugo su floskule, lijepa igra ili drugo..Pozdrav svim sportašima i posebice Sportalu, možebitno da već od Subote ne budem dao izvješće..Ivan Lukić..

Loše ulazimo u utakmicu domaćin zabija iz penala dobiva i crveni karton i stvara nam jos jednu 100 postotnu šansu preko čuljka gdje nas vratar odlicno reagira i spasava nas ,a drugo poluvrijeme se resetiramo i ulazimo dobro gdje zabijamo 3 gola i stvaramo 4 5 mrtvih šansi ako ovako nastavimo kao drugo poluvrijeme ne moramo se bojati u sljedećim utakmicama domaćinu želimo sve najbolje u nastavku sudenje odlično Nikola Matković Slavonac Komletinci

Kažu izostanci?? Da, Dario Božić je i više nego izostanak za momčad – HENDIKEP. Ali više nema razumijevanja za izgubiti kod kuće. Neshvatljivi propusti u obrani, naš stoper skoro “ubije” napadača i napravi jedanaesterac, a uopće nije bila izgleda prilika, onda maltene sami sebi zabijemo gol. Jednostavno velika katastrofa i nema više alibija za ovo. Velike SANKCIJE će biti. Gostu koji nas je pobijedio zasluženo uz naše velike poklone želimo sve najbolje, a suđenje bez zamjerki odlično – Mladen Ćatić Županja 77.

Jedino pozitivno s današnje utakmice je rezultat. Žao mi je svih ljudi koji su prisustvovali ovoj utakmici. U svakom slučaju ljepše je napisati da je igra bila loša, a rezultat dobar. Hvala Bogu na tri boda i što možemo normalno proslaviti momačku. Domaćinu hvala na gostoprimstvu i puno sreće u nastavku prvenstva – Petar Krešimir Karamatić Fruškogorac.