Odigrano je drugo kolo Premijer lige VPŽ!

Nogometni vikend u Premijer ligi VPŽ bio je izrazito zanimljiv i pun dobrog sadržaja širom Podravine.

NK LUKAČ 05 – SLAVONIJA SLADOJEVCI 4:2

Lukač je bio izrazito raspoložen domaćin pa je tokom susreta imao rezultat od četiri gola prednosti. Ipak, do kraja utakmice Slavonija je uspjela postići 2 pogotka, ali nedovoljno za osvajanje bodova.

NK SUHOPOLJE – NK MIKLEUŠ 4:0

Uvjerljiva pobjeda Suhopolja na domaćem terenu gdje gosti nisu mogli parirati raspoloženim trupama trenera Maria koji se ima čemu veseliti u nastavku sezone.

Teško vrijeme i upisana 3 boda. Imali smo dominaciju i možda je to trebalo i koji golom više završiti. Čestitao bi svojim dečkima na pobjedi, a našim sportskim prijateljima iz Mikleuša na fer i korektnoj igri! Kako sam i rekao idemo se dalje pripremat, a sljedeća tekma je za tjedan dana u Čačincima! – rekao je trener Mario Tolo

NK ZRINSKI (NB) – BRATSTVO (GB) 1:2

Jako izjednačenu i zanimljivu utakmicu igrali su Zrinski i Bratstvo. Gosti su poveli, a u trenucima kada je voda mogla otići na mlin domaćina, ‘Braća’ su zabila novi zgoditak i tako osigurala pobjedu.

Odlična utakmica koja je mogla završiti i obrnutim rezultatom. Prvo poluvrijeme smo igrali malo zatvorenije te smo pokušali kontrama ugroziti protivnika. Drugo poluvrijeme smo krenuli otvorenije i pri tome stvorili dva zicera koja nažalost nismo realizirali što nam se na kraju obilo o glavu.  Skupo plaćamo izostanak realizacije, ali uvjeren sam da će stvari sjesti na svoje mjesto i to nam se već mora negdje vratiti. Protivnici u prva dva kola su vrlo dobri te će zasigurno imati važnu ulogu u prvenstvu. Čestitke protivnicima na fer i korektnoj borbi, a mi se već okrećemo pripremi za iduće kolo i prvim bodovima u prvenstvu. – komentar je Daria Petrovića.

VOĆIN – DINAMO (KD) 1:2

Dinamo je u gostima uzeo 3 boda protiv dobre ekipe Voćina. Napadima iz kontri gosti su često prijetili dok domaćin nije uspio naplatiti posjed koji je držao veliku većinu susreta.

Gosti igrali na kontru i polukontru zasluženo došli do pobjede. Sudac katastrofa; 2 penala nedosuđena. Razočaran sam suđenjem. Moji dečki malo nervozni, ali dobri. Nemam im što zamjeriti. – rekao je trener Ivan.

Očekivano tvrda utakmica protiv odličnog domaćina. Pitanje pobjednika smo mogli riješiti u dva navrata ali amo na kraju uspjeli izvući 3 boda na gostovanju gdje će svi imati problema. Zahvaljujemo prijateljima iz Voćina na muškoj utakmici i gostoprimstvu nakon nje. – zaključio je Mato Iličić, član uprave.

DINAMO (Č) – REZOVAC

Dinamo je lijepo otvorio susret i imao prednost od 2 pogotka. Nakon primljenog kaznenog udarca domaćin zabija još dva gola i tako odlučuje pitanje pobjednika.

SOKOL – CRNAC

Dominirali smo na terenu, ima smo mnogo neiskorištenih prigoda. Nije bilo lako slomiti čvrstu obranu gostujuće momčadi iz Crnca. Tek smo u posljednjih dvadesetak minuta došli do uvjerljive pobjede. – Riječi su tajnika Šolca.

BOROVA – MLADOST (Č)

U Borovi se igrala jednosmjerna utakmica gdje su gosti pokazali kvalitetu i zasluženo pobijedili.

Dominacija gostiju kroz cijelu utakmicu je rezultirala porazom 0:5. – poručuju iz Borove.

Uvjerljiva pobjeda po izrazito vrućem i sparnom vremenu. Kontroliramo utakmicu od početka do samog kraja. – rekli su nam iz uprave Mladosti.