Kaptol pregazio Slogu, Kuzmica slavila protiv Dinama

Danas su odigrana prva dva susreta sedmog kola 1. ŽNL. u kojima su Kaptol i Kuzmica upisali pobjede. Sutra se igraju preostali susreti koji su na rasporedu od 15:45.

SLOGA – KAPTOL 0:8

Sloga je danas na svom parku dočekala prvoplasiranog Kaptola. Kaptolčani su samouvjereno nastavili gaziti prema cilju. Sloga jednostavno nikako nije mogla parirati rastrčanoj momčadi iz Kaptola. Denis Iličić postigao je dva pogotka, a po jedan su dodali Kristijan Vidović, Valentin Pranjić, Matias Šulc, Marko Ćosić i Matej Romštein iz kaznenog udarca, a jedan im je poklonio Mario Vidović postignutim autogolom.

Dobro je bilo, odlično je bilo, super je bilo! Ali za Kaptol. Čestitke gostima na uvjerljivoj pobjedi, glavni su kandidati za naslov prvaka. Nas drži rezultat, čim krenemo gubit raspadnemo se. Igramo ravnopravno do 28 minute i čim padne gol predaja. Idemo sad u Rajsavac probat uzet koji bodić. Predstoji nam grčevita borba za ostanak u ovoj sezoni, moramo uzet što više bodova do kraja jesenskog dijela pa se bolje organizirat za proljeće. Nogomet nogometašima! -izjavio je Jurica Bešlić, trener Sloge.

KUZMICA – DINAMO 3:1

U nešto kasnijem terminu Kuzmica je na svom Parku Svjetlosti ugostila momčad Dinama iz Rajsavca. Nakon dva uzastopna domaća poraza Kuzmičani su ipak treći put uspjeli slaviti. U 21. minuti je Ivan Bulaja doveo domaćina u prednost, u 32. je Fabrio Novak udvostručio, a tu prednost su držali i na odmoru. Drugi dio je protekao relativno mirno sve do zadnjih dvadesetak minuta. U 70. minuti Fabrio Novak povisuje na 3:0, a u 79 minuti je Dalibor Vukas uspio smanjiti na 3:1, ali do kraja su mreže mirovale pa su Kuzmičani ostavili sva tri boda kod kuće.