Užas u Skopju: Teško pretučen đakovački rukometaš Denis Tot

Mijo Jozić | 8. travnja 2022.
Užas u Skopju: Teško pretučen đakovački rukometaš Denis Tot

Umjesto da se veselimo novom zanimljivom kolu 3. HNL u kojem Đakovo Croatia Igora Totha lovi važne bodove, danas su misli na potpuno drugoj strani. Vijest koja je prostrujala medijima da je u Skopju pretučen sin trenera đakovačkog trećeligaša i vrsni rukometaš Denis Toth ostavila nas je u šoku.

Igor je jutros stigao u glavni grad Makedonije gdje je Denis hospitaliziran u ne baš dobrom stanju, detaljnijih informacija za sada nema, no svi skupa se nadamo i molimo da će sve na kraju biti u redu i da će Denis. Prema informacijama koje dolaze iz makedonskih medija Denis je u životno opasnom stanju nakon što je zadobio više fraktura tupim predmetima te se nalazi na intenzivnoj njezi.

HNK Đakovo Croatia na svojim je stranicama izdala priopćenje podrške Denisu i obitelji Tot.

Život je rijeka što brzo teče i nikad ne znaš što sutra nosi. Pružamo maksimalnu podršku velikom sportašu i borcu Denisu Totu u utakmici iz koje će svojom mentalnom snagom, pozitivnim duhom, neizmjernom voljom i upornošću, sasvim je sigurno, izaći kao pobjednik.
Cijeli naš klub je u mislima i molitvom uz Denisa, našeg trenera Igora i cijelu obitelj…