3. NL Jug: Jedina utakmica u subotu završila je bez pobjednika

U subotu odigrana je druga utakmica 8. kola 3. NL Jug.
PRIMORAC(BNM) – OMIŠ – 2:2
Vrlo zanimljiva utakmica odigrala se u Biogradu na Moru, posebno u završnici drugog poluvremena. Omiš ostaje s igračem manje u 71. minuti, kada je Filip Kuzmanić u dvije minute dobio dva žuta kartona. U 73. minuti Primorac dolazi u vodstvo preko Duje Pešića. Omiš izjednačava u 90. minuti preko Marka Vrkića. Primorac se vraća u vodstvo u 93. minuti, kada je Ante Toni Bačkov pogodio, a zatim skinuo dres, zbog čega je dobio drugi žuti, odnosno crveni karton. No, Omiš se nije predao do samog kraja, te je u 95. minuti Duje Bilić iz prekrasnog slobodnog udarca donio vrijedan bod Omišu.
Igrač utakmice: Duje Bilić
– Ma evo, u šoku sam, ne mogu sebi doći. To nas prati – u Vodicama u 94. minuti, a sad u 95. primili smo gol iz slobodnog udarca s 25 metara; čovjek je pogodio rašlje. Sve u svemu, bili smo bliži pobjedi, dva puta smo vodili. Šteta, ovo je mogla biti prilika da prekinemo loš niz i šansa da se vratimo u normalu. Iduća utakmica će biti teška i zahtjevna; dva igrača su van igre – jedan zbog crvenog kartona, a jedan je dobio treći žuti. – izjavio je trener Primorca, Anel Karabeg.
– Imamo od 70. minute igrača manje. Drugi žuti karton dobio je Kuzmanić. Utakmica je bila obostrano neuredna, do prvog gola nije bilo pravih šansi. Teren je bio težak, teško je bilo realizirati igru. Tvrda utakmica s malo prilika. Primorac otvara utakmicu sa 1:0 s igračem više. Mi se vratimo na 1:1, oni vode 2:1 u 93. minuti, a mi u 95. iz prekida; Bilić pogodi prekrasno za 2:2. Zadovoljni smo bodom u gostima. – rekao je za Sportalo trener Omiša, Ante Terze.