/Zvonimir Horvat donio novu pobjedu Radničkom 2. ŽNL NOGOMETNOG SREDIŠTA OSIJEK
klas savonija ivanovac

Zvonimir Horvat donio novu pobjedu Radničkom 2. ŽNL NOGOMETNOG SREDIŠTA OSIJEK

Osječki drugoligaši odradili su 4. kolo proteklog vikenda, a na vrhu nema nikakvih promjena, vodeći dvojac upisao je nove pobjede. Radnički je na pogon futsal majstora Zvonimira Horvata došao do četvrte pobjede, ovoga puta nadigrali su Liv u Vladislavcima. Horvat je svoja dva gola zabio u prvih pola sata igre, domaćin je u 78. minuti smanjio preko Ivana Prenkpalaja, no bodovi su ipak otišli put Dalja.

Dunav je bijes nakon poraza u derbiju iskalio na Slogi kojoj je utrpao 6 komada. Pola od toga zabio je Viktor Valentić koji je tako izbio na vrh ljestvice strijelaca. Golom Silvija Mijatovića Slavonija je povela na gostovanju u Čepinu, no Klas je u nastavku dodao gas i došao do mirne 3:1 pobjede uz dva pogotka Ivana Buljana. Gostujuće pobjede ostvarili su Elektra i Erdut koji je tako pobjegao sa začelja. Mario Sesvećan donio je prednost Liu iz kaznenog udarca, a onda Erdut u samo 4 minute u drugom poluvremenu napravili preokret golovima Marina Buljubašića i Dražena Goričkića. Elektra se osladila bodovima u Tenji, golove su postigli Dario Maganjić i Matej Šorli.

SLAVONAC – ELEKTRA 0:2

KALS – SLAVONIJA 3:1

DUNAV – SLOGA 6:1

LIV – RADNIČKI 1:2

LIO – ERDUT 1:2