Zoran Turk pobjednik 6. Vinkovci Opena

Uspješno je održan šesti po redu, međunarodni stolnoteniski turnir Vinkovci Open, koji organizira STK Cibalia Vinkovci. Ove je godine turnir okupio 120 igrača iz tri države: Hrvatske, Srbije i Bosne i Hercegovine, te iz 32 grada.

Natjecali su se u pet kategorija, a u onoj elitnoj, apsolutnoj kategoriji prvo mjesto osvojio je Zoran Turk STK Kukjanovo, ispred Daria Lobode iz STK Partizan Šid, te Domagoja Bibera iz STK Našice i Ivana Lovrića iz STK Opatovac.
Zoran Turk osim osvajanja apsolutne kategorije bio je najbolji i u svojoj starosnoj kategoriji, onoj do 39 godina, dok su u ostalim starosnim kategorijama slavili su Đorđe Stanić (Novi Sad, kategorija do 49), Milutin Glavaški (STK Odžaci, kategorija do 59 godina) te Branko Cvetković (STK Kikinda, u kategoriji 60+).

Većina natjecatelja ocijenila je organizaciju turnira super pozitivnim ocjenama, kako natjecateljski dio, tako i onaj vezan za gastro ponudu slavonskog kraja i vinkovačko gostoprimstvo.