Zmaj i Davor ostvarili su minimalne pobjede u šestom kolu Baranjske lige

Proteklog vikenda odigrano je šesto kolo Baranjske lige koje nam donosi dvije pobjede i dva remija.

Graničar (T) i Sloga su odigrali 2-2. Adrian Martin i Pavo Bošnjak pogađali su za domaćina, dok su David Katoi i Jakob Prakatur zabili za goste. Drugi remi u ovom kolu odigrali su Vardarac i Ribar rezultatom 1-1. Domaći kapetan Milan Jakšić prvo je doveo svoju momčad u zaostatak autogolom u prvom dijelu, a onda sredinom drugog dijela zabija u pravu mrežu i ostavlja bod svojoj momčadi. Zmaj je na svom terenu slavio protiv Croatie rezultatom 3-2. Dario Ljubić i Tomislav Strganac donijeli su dvostruku prednost domaćinu u prvom dijelu. Sredinom drugog dijela Andelon Dedić smanjuje na 2-1, tri minute prije kraja Tihomir Ljubić opet povećava na dva gola prednosti, a samo minutu kasnije Ivan Petrović opet smanjuje ali za potpuno izjednačenje nije bilo više vremena. Davor je na svom terenu svladao Radnika rezultatom 3-2. Deni Bogović i Boris Šipoš donijeli su dvostruku prednost domaćinu, ali Mario Pirgl uspijeva smanjiti do kraja prvog dijela. U drugom dijelu Ivan Ereš izjednačuje s bijele točke, a petnajstak minuta prije kraja Arben Gashi ostavlja sva tri boda kod kuće. Luč je bio ovo kolo slobodan, a iduće dočekuje Graničar na svom terenu.