Žestoko priopćenje iz Gromačnika: Općina nas podcjenjuje i omalovažava, odbijamo “potporu”
Nogometni klub Sloga iz Gromačnika objavila je danas žestoko priopćenje na svojoj službenoj stranici o doista sramotnom odnosu Općine Sibinj i načelnika Josipa Pavića koji su im za čitavu proračunsku godinu odlučili dati “potporu” od 500€. Dok istovremeno za moto party izdvajaju – 650€! Bilo bi još dosta toga za usporediti kakvi su općinski aršini … Nastavi čitati Žestoko priopćenje iz Gromačnika: Općina nas podcjenjuje i omalovažava, odbijamo “potporu”
Kopirajte i zalijepite ovaj URL u svoju WordPress web-stranicu kako biste ga ugradili
Kopirajte i zalijepite ovaj kôd u svoju web-stranicu kako biste ga ugradili