Završen turnir u beli u Starim Mikanovcima

U subotu je u organizaciji nogometnog kluba Šokadija iz Starih Mikanovaca održan turnir u popularnoj beli. Na turniru, koji je održan u klupskim prostorijama Šokadije u Starim Mikanovcima, sudjelovalo je šesnaest parova.
U jakoj je konkurenciji prvo mjesto odnio dvojac Tomislav Ljubas – Marko Valentić. Oni su u finalu pobijedili Peru Lončara i Žana Kuterovca. Treće mjesto i brončanu medalju osvojili su Tomislav Đurasović i Ivan Babić. Pobjednici su osvojili 50 % kotizacije, drugoplasirani 30 %, dok je s 20 % zadovoljna trećeplasirana ekipa.
Iz kluba se zahvaljuju svim sudionicima i gostima koji su podržali turnir. U planu je ponovno organizirati slične aktivnosti, a turnir u beli barem jednom godišnje.
Danas će seniorska momčad Šokadije gostovati u Strizivojni kod imenjaka. Prijateljska utakmica između dvije Šokadije počinje u 15:30.