/Slavonac se nije pojavio Budimcima nakon katastrofe u prvom kolu ZAGORAC, ZOLJAN I MLADOST NA ČELU 3.ŽNL NAŠICE
zoljan

Malo siromašnije pogotcima bilo je ovo kolo u odnosu na prošlo.

Slavonac koji je primio čak 15 golova u prvom kolu u Beljevini od Zagorca nije se pojavio na utakmici u Budimcima i utakmica je registrirana sa 3:0 za domaći Dinamo. Vuka iz Razbojišta izgubila je na svom terenu od Zagorca 1:2, Zagorac je nakon uvjerljive pobjede u prvom kolu uzeo tri boda i drži 1. mjesto. U Lađanskoj su domaćin i Brezik podijelili bodove i odigrali 1:1, domaćin je na klupi imao samo jednu zamjenu i pogodak za izjednačenje postigao iz kaznenog udarca.

Mladost iz Našičke Breznice je kao domaćin osvojila sva tri boda protiv Omladinca, treba napomenuti da je Mladost od 67. minute igrala s igračem manje i da su si sami zabili pogodak za 2:1 u 75. minuti što je bio i konačan rezultat. Martin je na svom terenu protiv Luga koji ni nakon 2. kola nema boda pobijedio 3:1, sva četiri pogotka su pala u prvom poluvremenu. Zoljan je ostvario najuvjerljiviju pobjedu u ovom kolu pobijedivši 6:0 goste iz Seone.