Zagorac bolji od Iskrice, Zoljan i Omladinac podijelili bodove

Proteklog vikenda odigrano je prvo kolo 2. ŽNL Našice.

Zoljan je na svom terenu dočekao Omladinac iz Vukojevaca, konačan rezultat bio je 3:3. Odlično je krenulo za domaćine koji su već u prvoj minuti poveli preko Ivana Devalda koji je pogodio s bijele točke. Do 12. minute gosti su preokrenuli rezultat u svoju korist. Matej Stažanček pogodio je za poravnanje, a zatim Ivica Gogić za 1:2 koji su držali i na odmoru. Sredinom drugog dijela Domagoj Knežević poravnava rezultat, ali samo tri minute nakon toga Gogić postiže svoj drugi pogodak na utakmici i dovodi ponovo goste u vodstvo. U 77. minuti Marko Stilin pogađa za 3:3 i postavlja konačan rezultat utakmice.

Lila je slavila na gostovanju kod Brezika rezultatom 0:3. Pogotke su redom postizali David Pleša, Goran Potolovec i Matija Petrović. Mladost iz Stipanovaca svladala je Šipovac rezultatom 0:3. Marin Pastvečko postigao je dva pogotka, a Domagoj Levačić jedan.

Zagorac je na svom terenu svladao Iskricu rezultatom 4:0. Darko Kokoška doveo ih je u prednost s bijele točke u 9. minuti, Juraj Špehar je do kraja prvog dijela postigao dva pogotka, a Manuel Eršetić zabio je još jedan na samom kraju susreta. Slavonija je u svojim Klokočevcima dočekala Croatiju iz Velimirovca koju je na kraju pobijedila rezultatom 3:2. Marin Grgić postigao je dva pogotka, a Dino Gašparić jedan za domaćina, dok su za goste pogotke postigli Josip Pejaković i Davor Pavlović.

Željezničar je na svom terenu svladao Slogu minimalnim rezultatom od 1:0. Pobjedu im je donio kapetan Tomislav Kolembus. Vihor je na gostovanju u Nizi kod Omladinca slavio rezultatom 0:4. Patrik Čiš, Samir Kubala, Ante Perković i Bruno Jantula postigli su pogotke.