/Vukovar poražen u produžecima NEVJEROJATAN POVRATAKA RADOŠEVE MOMČADI
slavija vukovar0022

Vukovar poražen u produžecima NEVJEROJATAN POVRATAKA RADOŠEVE MOMČADI

U utorak su odgrane dvije utakmice 1/16 finala Hrvatskog nogometnog kupa, Slaven Belupo je nadigrao Kurilovec na gostovanju u Velikoj Gorici, dok je Zadar u Bogdanovcima nakon velike drame bio bolji od Vukovara.

Susret je počeo katastrofalno za momčad trenera Ivice Radoša, nakon samo 17. minuta gosti su imali prednost od ogromnih 3:0 i činilo se da su ekspresno odlučili pitanje pobjednika. U samoj završnici prvog poluvremena u dvije minute Vukovar se potpuno vraća u igru, najprije u 44. goste načima Žan Drahotuski, a odmah nakon toga svoju momčad potpuno u igru vraća Dino Brajković pa se na odmor otišlo s potpuno otvorenim rezultatom. U drugom dijelu mreže su mirovale do samog kraja, kada se već činilo da će gosti sačuvati brzo stečeno vodstvo najbolji igrač Vukovara Ivan Plum realizirao je kazneni udarac i donio produžetke.

Ovoga puta za Vukovar su kobne bile kobne posljednje minute koje su im u “regularnom” vremenu donijele povratak iz minusa. U 105, dakle posljednjoj minuti prvog produžetka Đilasa je matirao Ivan Lepinjica, a dvije minute prije samog kraja pobjedu je gostima osigurao Josip Majić.