Višnjevac poražen u Komletincima, Borac KV prvi pratitelj

Kompletirano je šesto kolo MŽNL OSVI koje je definitivno prošlo u znaku gostiju, a domaćin baš i nije ugodno bilo biti u većini susreta. Na svojoj su koži to osjetili Frankopan, Borinci i Torpedo koji su se pridružili jučerašnjim neuspješnim domaćinima. Tek su Grabovac i Slavonac danas uspjeli uloviti pun plijen.

Boris Ujvari je vukao Borac do pobjede u Andrijaševcima postigavši dva pogotka, Slavko Barat je imao One man show utrpavši Borincima čak četiri pogotka, Tomislav Đoić je također ubilježio dva pogotka kojima je po drugi puta srušio Višnjevac, a oba pogotka je postigao iz kaznenih udaraca. Kulešević i Bačvanin srušili Šokadiju, a Torpedo propustio prigodu doći do prve pobjede unatoč vodstvu koje je okrenuo Marijan Beličić te trasirao put k pobjedi svoje momčadi.

NK Frankopan – NK Borac  0:3

Čestitam gostima na pruženoj partiji, mi nismo bili pravi, bez volje, srca, ne može se igrat ovaj rang natjecanja, pohvalio bih još suđenje, sportski pozdrav – Mario Butković, Frankopan.

Prvo da pohvalim domaćina na gostoprimstvu i da kažem da nas od kako sam ja trener niko nije ugostio kao Frankopan. Imaju kompleks koji zaslužuje i viši rang natjecanja, sve pohvale na njihov račun, a mi Borac možemo samo reći da ćemo se potruditi da uzvratimo istom mjerom kad dođu u Bobotu. Što se tiče utakmice, ušli smo odlično u utakmicu i rano postigli tri gola, što je i ostao konačan rezultat. Mislim da je domaćina to malo uzdrmalo, i da nisu tu pružili onaj maksimum koji mogu da pruže. Zaslužuju mnogo više od trenutne situacije na tablici, i želim svu sreću u nastavku sezone. Takav klub sa takvim uslovima zaslužuje to. Mojim igračima čestitam, budimo se malo iako imamo kadrovskih problema, dočekujemo Olimpiju i očekujem isti odnos mojih igrača – Zoran Stamenić, Borac.

NK Borinci – NK Borac (KV)  1:6

Čestitam gostima na zasluženoj pobijedi. Suđenje vrlo dobro. Nemam poslije ovakvog poraza što pametno reci. Gostima želim sreću u nastavku prvenstva – Mirko Godanj, Borinci.

Čestitam mojim dečkima na prikazanoj igri. Danas smo odigrali odličnu utakmicu i zasluženo pobjedili. Rezultat sve govori koliko smo bili bolji, mada je prvo poluvrijeme bilo teško nakon vodstva odma primamo gol za 1:1 ali u zadnjoj minuti prvog poluvremena dajemo gol za 2:1. Drugo poluvrijeme smo izdominirali i dolazimo do visoke pobjede. Sad ćemo proslavit pobjedu i idemo se pripremiti za sljedeće kolo- Saša Balatinac, Borac KV.

HNK Grabovac – Šokadija  2:0

Prvo poluvrijeme domaćin je imao blagu terensku incijativu ali smo mi imali dvije čiste prilike koje nismo iskoristili, a primili smo gol naivno. Početkom drugog poluvremena primamo drugi gol iz kornera. Mislim da smo odIgrali solidnu utakmicu u kojoj smo možda mogli nešto i uzeti da smo bili konkretniji u završnici, pobjeda domaćina zaslužena i čista, suđenje na vrhunskom nivou – Irfan Islami, Šokadija.

NK Slavonac (K) – Višnjevac  3:0

Čestitke mojim dečkima na trudu i zalaganju u zadnjih mjesec dana. Kao što sam rekao prošli tjedan težak ritam je ostavio posljedice na ekipu potrošeno je vise brufena i deee heata u zadnjih 2 tjedna nego u zadnje 2 sezone i najsretnij smo što smo u srijedu slobodni. A utakmica se nije previše razlikovala od naših prijašnih tekmi čak bi se usudio reći da smo u Mecama odigrali bolje a izgubili. Danas smo iskoristili 3 prekida i zasluženo pobjedili – Andrej Kerić, Slavonac (K).

Ovako, čestitke mojim igračima od srca što su ostali pod kontrolom, sama činjenica da je djelitelj pravde dosudio dvije situacije za 11 metara i jedan indirektan udarac na 5 metara i domaćin ima tri gola razlike, žao mi je igrača od 20 godina što moraju ovo gledati, moramo kao kolektiv zaboravit užasno suđenje i strašnu nepravdu te se okrenuti sljedećoj utakmici, žalosno je što moramo komentirati suđenje jer igre nije bilo, samo čvrsta mogu reći i bezobrazna igra domaćina koje su ljudi u crnom dopustili i još ih nagradili – Miroslav Čelar, Višnjevac.

NK Torpedo – HNK Radnički (Me)  1:4

Naša kriza se nastavlja i ne vidim riješenje kako ćemo se izvući. Imamo previše igrača koji su van trenažnog procesa zbog ozljeda, problema sa srcem i da ne nabrajam šta se sve dešava. Ovi ostali se kidaju, ginu ali jednostavno nema kvalitete. Teška utakmica protiv odličnog protivnika. Čak to u nek dijelovima utakmice i nije bilo loše, ali jednostavno ovo je naš maksimum. Nemam šta zamjeriti svojim igračima nego glavu gore i idemo dalje. Radničkom želim sve najbolje u nastavku prvenstva. Sportski pozdrav

Nakon lošijeg ulaska u utakmicu, preuzimamo kontrolu igre te uspijevamo izjednačiti do kraja poluvremena. Drugo poluvrijeme je bilo “jednosmjerna ulica”, u kojem smo na vrijeme uspjeli poentirati i time primiriti domaćina. Čestititam svojim momcima na poštenom pristupu, a korektnim domaćinu želim uspješniji nastavak sezone – Mario Amidžić, Radnički (Me).

6 12.09.2020 17:00 Županja NK Radnički – NK Mladost (ĐS) 3:5
6 12.09.2020 17:00 Darda NK Darda – NK Otok 1:0
6 13.09.2020 17:00 Andrijaševci NK Frankopan – NK Borac 0:3
6 12.09.2020 17:00 Osijek Olimpija – Zrinski 0:3
6 12.09.2020 17:00 Jankovci NK Hašk sokol – NK Dilj 0:7
6 13.09.2020 17:00 Jarmina NK Borinci – NK Borac (KV) 1:6
6 13.09.2020 19:00 Grabovac HNK Grabovac – Šokadija 2:0
6 13.09.2020 17:00 Komletinci NK Slavonac (K) – Višnjevac 3:0