Vrhunska pobjeda NK Skoka u Palešniku za početak petog kola Druge ŽNL Bjelovarsko-bilogorske županije

Prvi dio petog kola Druge ŽNL Bjelovarsko-bilogorske županije, odigran je ove subote. Susrele su se momčadi NK Laste (P) i NK Skoka.

Kao prvi par petog kola Druge ŽNL BBŽ, susreli su se NK Lasta (P), koja je na domaćem terenu odmjerila snage s nogometašima NK Skoka, ali nesupješno jer su gosti odnijeli pobjedu s rezultatom 1:7. Golove za pobjedu su zabili redom Račan (14.), Grgić (20.), Kokotić (44. i 80.), Žalac (49.), Lovrić (60.) te Ivan Stančin u 62. minuti igre. Jedini zgoditak za domaćine je zabio Stipan Klarić u 47. minuti. Pohvalno je napomenuti kako su igrači NK Skoka svaki pogodak postignuli iz dobro realizirane akcije, a vjerujemo kako će tako i nastaviti u daljnjem natjecanju.