/Vodeća četvorka našičke 2. ŽNL uspješna u 9. kolu NAJUVJERLJIVIJU POBJEDU UPISAO JE ŽELJEZNIČAR
seljak koška

9. kolo 2. ŽNL Našice prošlo je u očekivanom tonu, sve četiri vodeće momčadi su upisale nova 3 boda i očito se odvojile od ostatka lige, a u aktualnom kolu su pokazale i odličnu golgetersku formu.

Vodeća Sloga je u Bokšiću upisala čistu 3:0 pobjedu golovima Viskovića i dva puta Mihaljevića, pretjerane neizvjesnosti nije bilo, gostujuća momčad je pokazala da je trenutno puno kvalitetnija i zadržala je vrh ljestvice. Ovim golovima Mihaljević je postao drugi topnik lige, zabio je do sada 10 pogodaka, jedan manje od Batovanje iz Seljaka. Iako je Seljak zabio čak 5 pogodaka u dvonoju sa Šipovcem Batovanja se nije upisao u strijelce, svjetla reflektora na sebe je skrenuo Pavić koji je 3 puta tresao protivničku mrežu, po jedan su zabili Duvnjak i MArtić, a počasni za goste je postigao Antolović iz jedanaesterca.

našice druga

Istim rezultatom, 5:1, Lila je nadigrala Poganovce, a zanimljiviji od nabrajanja strijelaca je podatak da je u U 46. minuti umjesto vratara gostujuće ekipe ušao  igrač, dok je igrač Bulat zamjenio istoga na golu. Inače, na poluvremenu je bilo 2:0. S glatkih 5:0 Omladinac je na svom terenu nadigrao Croatiju, dva puta je zabio Mitka a po jednom Gašparić, Korov i Valenčak. Još uvjerljiviji je bio Željezničar koji je demolirao Zoljan rezultaom 6:0. Ali nije to bilo najbolje od Željezničara, još su uspješniji bili u skupljanju žutih kartona gdje su se zaustavili na brojci 7! Motičina je skoro prosula vodstvo od 3:0 protiv Mladosti. Imao je domaćin 3:0 već u 34. minuti i onda stao, gosti su brzo smanjili na 3:1, a u 86. minuti su stigli i na samo pogodak zaostatka, no ipak su bodovi ostali domaćoj momčadi. Jedini remi u ovom kolu dogodio se u Nizi gdje su Omladinac i Iskrica odigrali 1:1. Goste je na početku drugog poluvremena u vodstvo doveo Ivan Kovačević, a u 74. minuti konačni rezultat postavio je Filip Kuzminski.