Višnjevčanke suvereno gaze, Valpovka bolja od Kolonije u uzbudljivoj utakmici

Prva B liga odbojkašica u regiji Istok stigla je do 12. prvenstvenog kola koje je proteklo u potpunoj dominaciji domaćih ekipa, tek se brodska Kolonija iz Valpova vratila s jednim bodom, nitko od ostalih nije došao niti do jednog osvojenog seta.

Vodeći Višnjevac nastavio je pobjedničku seriju, još uvijek je bez poraza a AOK Osijek nije imao nikakve šanse. Osječanke niti u jednom setu nisu osvojile dvoznamenkasti broj poena što dovoljno govori o razlici u kvaliteti. Suvereno su do pobjede došle i Lingice, njima ozbiljno nije mogao parirati Čepin, a tek za nijansu bolje su se prezentirale odbojkašice Našica na gostovanju u Belišću. U derbiju slavonske odbojke prvih ekipa Osijek je bio bolji od Vukovara, a isti ishod, samo još uvjerljivije, s konačnih 3:0 slavila je i druga ekipa Osijeka. Jedina utakmica u kojoj je bilo ozbiljne borbe bila je ona u Valpovu gdje su u goste stigle odbojkašice Kolonije. Niti u jednom setu nije bilo velike borbe, domaće su djevojke dva puta vodile, gošće iz Broda se vraćale, osvojile vrijedan bod, no na kraju su pobjedu upisala Valpovka.