/Vihor srušio novog drugoligaša u Našicama ALMEDIN BUNDAVICA DONIO BOD SLAVONIJI U 93.MINUTI
zrinski jurjevac fb

Bez obzira na manjak natjecateljskog naboja igralo se na većini terena na pobjedu, a posebno se to odnosi na utakmicu u Našicama gdje je Vihor ugostio prvaka te mu nanio poraz okrenuvši vodstvo gostiju. Belišće doživjelo uvjerljiv poraz, Vukovar 1991 potvrdio trećeligaški status, Dino Bundavica donio bod Slavoniji u nadoknadi, Marsonia sigurna protiv gostiju iz Đakova, u Čepinu Zrinski i Slavija podijelili bodove.

Vukovar 1991 : Oriolik 2:0

Izgubili, čestitke domaćinu na pobjedi, zaslužena pobjeda domaćina, jednostavno smo ušli opušteno, za nas je već kao i za njih prvenstvo izgleda završilo, ali oni su to domaćinstvo shvatili puno ozbiljnije. Mi smo jednim djelom okrenuti na tu srijedu i na finale protiv Sloge – Robert Dujić , Oriolik.

Zrinski (J) : Slavija 2:2

Gosti su bili prvo poluvrijeme bolji, poveli su iz naše individualne greške našeg igrača, drugo poluvrijeme smo se digli, bili bolji, izjednačili rezultat i opet drugi gol primimo iz greške, pokazali smo karakter, izjednačili smo opet, imali smo još neke prilike za zabiti, ali već je malo nedostajalo snage i koncentracije. Uglavnom objektivno neriješeno, ma da bih rekao da smo malo bili bolji – Antun Labak, Zrinski (J).

Vihor : Cibalia 2:1

Hvala dragom Bogu, upravi, svima, hvala ovim dečkima što su ovaj dres nosili, mislim da smo drugi sa ovim rezultatom, povijesni rezultat. Ova utakmica je bila šlag na tortu, prvo poluvrijeme doslovno lopta šeta po liniji neće u gol, znači igrali smo puno bolje od Cibalije, imali smo više od nogometa, šansi, nažalost nismo uspjeli iskoristiti. Mogu biti izuzetno zadovoljan i sretan, hvala dečkima što su me poslušali na poluvremenu, što su vjerovali u sami sebe u svoje sposobnosti i mogućnosti, što su me čuli i što je dragi Bog čuo naše srce što smo dali i predali i nagradio nas s tim golovima – Marko Dinjar, Vihor.

Hvala Bogu odradili smo i zadnje gostovanje Cibalije u trećoj ligi – Petar Tomić, Cibalia.

Slavonija : Čepin 1:1

U jednoj od najboljih igara ovo proljeće uzeli smo samo bod, u drugoj minuti nas je protivnik šokirao iz kornera, u cijeloj utakmici smo tražili puno do toga gola, nažalost izjednačenje tek u 92.minuti, stvarno dečkima skidam kapu, jedna od najboljih utakmica ovog proljeća, definitivno najbolja u Požegi, ali nažalost uzeli smo samo bod – Dalibor Bognar, Slavonija.

Čestitam takmacima na vrhunskoj izvedbi, obadvije ekipe su se iznimno potrošile, bod je realan. Oni su imali malo bolje šanse, mi smo imali malo bolje kontre i polukontre, na kraju je bod zaslužen. Suđenje bez greške, cijeli ambijent je bio nogometni, puno šansi sa obadvije strane, mislim da je x najrealniji, svako svoje šanse i ovo je najrealnije – Igor Tot, Čepin.

Marsonia : Croatia Đakovo 3:0

Zaslužena pobjeda, 3:0, makar je možda i previše jer ekipa Đakova kod 1:0 imala dvije dobre šanse, Memović je odlično reagirao i na kraju ispada zaslužena pobjeda. Čestitam ekipi Đakova na fer i korektnoj igri i svojoj ekipi na pobjedi – Braslav Ostojić, Marsonia.

Znali smo da idemo na teško gostovanje bez nekolicine standardnih igrača ali se nismo predavali, čvrsto smo ušli, dobro djelovali, Marsonia je imala prvo poluvrijeme par šansi gdje je naš golman odlično reagirao. Drugo poluvrijeme dobili gol iz naših grešaka, nakon toga stisli još malo, pogodili stativu, nekakve prilike i dvije kontre za 3:0. Čestitam domaćinu – Josip Milardović, Croatia Đakovo.