Vidor Matijević pokvario premijeru Marinaca i zasjeo na vrh nakon prvih 90 minuta

Natjecanje su otvorili vinkovački drugoligaši, a nakon uvodnih 90 minuta najslađe su trljali ruke simpatizer i igrači u Srijemskim Lazama gdje su domaćini prilično pokvarili premijeru Marinaca u drugoligaškom društvu. Srđan Gašić je predvodio strijelce kojih je bilo čak šest za ukupnih sedam pogodaka, a pri tome prvi lider ljestvice nije dozvolio gostu postići niti počasni pogodak. Dobar start je zabilježio i Zrinski koji također u Tordincima nije gostima dopustio niti jedan trenutak radosti, a prilično vrijednu gostujuću pobjedu ostvarila je momčad iz Privlake u Mirkovcima gdje je Mario Perkunić dva puta torpedirao domaćina i to već u prvom dijelu utakmice.

Sedam pogodaka je palo i u Retkovcima, ali malo pravilnije raspoređenih i tek s jednim više u mreži domaćina, gost iz Novih Mikanovaca se oslastio s tri boda pogotkom Mihaela Šuškovića desetak minuta prije kraja susreta. Zanimljiv susret odigran je i u Lipovcu gdje je domaćin postigao jedan više od gosta iz Jankovaca kojemu niti dva pogotka nisu bila dovoljna za pozitivan rezultat i zanimljivo da su oba pala nakon što se domaćin ispucao pa je u finišu bilo prilično napeto no bodovi su ipak ostali domaćinu. Tek u Antinu gledatelji nisu vidjeli pogotke, a s bodom sigurno zadovoljniji gost iz Nijemaca.

27.08.2022 17:00 Srijemske Laze NK Vidor Matijević – NK Marinci 7:0

NK Borac (R) – NK Sloga Novi Mikanovci 3:4 ( Perak Jure 30′, Musić Tomislav 32′, Guberac Stjepan 75′ / Čepo Mario 43′, Sušac Sandro 47′, Cvetković Stjepan 64′
Šušković Mihael 81′)
NK Zrinski (T) – NK Croatia Novi Jankovci 3:0 (Lukadinović Andrija 20′, Kalaica Danijel 53′, Bajić Mate 58′)
NK Mladost Antin – NK Lovor 0:0
NK Hajduk Mirko – NK Mladost Privlaka 0:2 (Perkunić Mario 20′, 39′)
NK Lipovac – NK Šokadija (SM) 3:2 (Miličević Damir 11′, Martinković Stjepan 44′
Marić-Blekić Mateo 75′ / Majhen Darko 77′, Pinter Domagoj 79′)
NK Vidor Matijević – NK Marinci 7:0 (ALEKSIĆ Dušan 6′, Janković Radovan 25′, Gašić Srđan 31′, 65′, Rajović Zoran 68′, Stojanović Branislav 72′, Vezirović Milan 81′)