Vidor Matijević i Sloga stopostotni nakon trećeg odigranog kola 2.ŽNL NS Vinkovci

Nakon tri odigrana kola na vrhu se izdvojio dvojac koji i dalje drži niz s maksimalnim učinkom. Malo bolju gol razliku ima lider iz Srijemskih Laza koji je slavio na svom terenu protiv bivšeg prvoligaša iz Starih Mikanovaca, a za vrat puše odlična momčad iz Novih Mikanovaca koja je slavila na gostovanju u Tordincima gdje je pukla petarda, a već u prvih 20 minuta gledatelji su vidjeli spektakl i čak 4 pogotka od čega tri gosta koji je time gotovo razriješio sve dvojbe oko pobjednika. Neporažena je ostala i momčad iz Nijemaca uvjerljivim slavljem u Mirkovcima gdje je upisana nova trojka na krilima dvostrukog strijelca Martina Krnjića.

Petarda je pukla i u Lipovcu gdje je domaćin gdje je briljantnu partiju za anale odigrao Mateo Marić Blekić postigavši pet pogodaka u razmaku od samo 26 minuta što je doista raritet i za amaterske rangove. Gost iz Novih Jankovaca se dobro držao i postigao čak tri pogotka u gostima no nedovoljno za pozitivan rezultat. U Antinu je gost iz Retkovaca ostao kratkih rukava, a zanimljivost je da je počasni pogodak postigao predsjednik saveza Vinkovci Benedikt Draškić. Marinci nikako probiti led u drugoligaškom društvu pa je i dalje na kontu nula, a krivac za to je Robert Kožul koji je jedinim pogotkom na susretu bodove usmjerio prema Privlaci.

11.09.2022 16:00 Marinci NK Marinci – NK Mladost Privlaka 0:1

NK Zrinski (T) – NK Sloga Novi Mikanovci 2:5 (Bajić Mate 7′, Mustapić Damir 83′ / Tovilo Antonio 2′, Čepo Mario 6′, Cindrić Slavko 20′, 90’+5′, Sesar Siniša 62′ (AG))
NK Mladost Antin – NK Borac (R) 3:1 (Belić Jakob 25′, Samaržija Tomislav 85′, Matanović Stjepan 90’+3′ / Draškić Benedikt 51′)
NK Lipovac – NK Croatia Novi Jankovci 5:3 (Marić-Blekić Mateo 8′, 10′, 12′, 26′, 34′ / Nikolić Luka 5′, 78′, Tomić Petar 85′)
NK Hajduk Mirko – NK Lovor 1:4  (Grubić Dejan 28′ / Krnjić Martin 14′, 38′, Stojak Stjepan 35′, Kerić Juraj 57′)
NK Vidor Matijević – NK Šokadija (SM) 3:0 (Rajović Zoran 5′, Vezirović Milan 48′, Gašić Srđan 63′)
NK Marinci – NK Mladost Privlaka 0:1 (Kožul Robert 69′)