Veliki derbi za Mursu u Zagrebu, Marsonia želi prekid negativnog niza

Odbojkaši u Superligi su došli do 9.kola, a ovaj vikend na rasporedu je najveći mogući derbi za Mursu. Vodeći Osječani idu na gostovanje u Zagreb kod prošlogodišnjeg prvaka, HAOK Mladosti. Mursa je u savršenom nizu, bez poraza su ove sezone te su ispustili samo 2 seta dosad tako da bi im pobjeda u ovom susretu značila nepobjedivost u odnosu na cijelu Superligu. Mladostaši su također dosad neporaženi, drugoplasirani su sa 3 boda manje od Murse, ali imaju i utakmicu manje u odnosu na Mursu. Ovaj zanimljiv susret na rasporedu je sutra s početkom u 18 sati.

Odbojkaši brodske Marsonije također su sutra na parketu, a protivnik ovaj vikend je Rijeka. Brođani su prošli vikend na domaćem terenu doživjeli poraz 2:3 od Siska, a ta utakmica je pokazala kako se brodski odbojkaši mogu nadati boljim danima u nastavku prvenstva te prekidu negativnog niza. Protivnik je poprilično neugodan jer riječki odbojkaši na svojem terenu uvijek pokazuju višu razinu odbojke nego u gostima pa će ovo biti pravi izazov za izabranike Milenka Lubine. Susret je na rasporedu sutra od 17 sati na Trsatu.