Večeras završnica Makijevog memorijala

POŽEGA – Na igralištu s umjetnom travom požeškog Sportsko – rekreacijskog centra večeras su odigrane sve utakmice prvog kruga 5. Memorijalnog malonogometnog turnira “Marijo Šarčević – Maki”.

Prolaz u drugi krug kao pobjednici skupina osigurale su ekipe : Caffe bar Alibi, Brestovac, BSK Garfield, MNK Požega i MNK Jakšić. U četvrtfinale su se plasirale i tri najbolje drugoplasirane ekipe : MNK Vladorena Pizzeria Mama mia (3 boda, 5:4 gol razlika), MNK Autodijelovi Tokić (3, 4:3) i DIP (3, 3:7). U drugi krug nisu prošle drugoplasirane ekipe Mansarda gradnja d.o.o. (3, 2:9) i Romke j.d.o.o. (1, 0:0). 

Parovi četvrtfinala određeni su ždrijebom nakon posljednjih utakmica u skupinama.

Na turniru kao i svake godine nastupa ekipa MNK Požega (nekadašnji MNK Lexoes) koja je sastavljena od Makijevih prijatelja i suigrača. MNK Požega je osigurala prolaz u 2. krug, a svoje utakmice Makijeva ekipa igra u majicama s njegovom slikom.

Utakmice završnice igraju se sutra (nedjelja, 28. 06.) od 19,00 do 23,00 sata.

 

5. Memorijalni malonogometnih turnira „Marijo Šarčević – Maki“

 

Rezultati – Subota, 27. 06. 2020. – Utakmice u skupini

 

Skupina 1

MNK Legacy Fasade Nikić – Caffe bar Alibi 2:5 (Bruno Kićan, Martin Blažević / Marko Vučetić 3, Jurica Bešlić, Alen Kalinić)

Caffe bar Alibi – MNK Autodijelovi Tokić 3:0 (Željko Mitrović, Jurica Bešlić, Marko Vučetić)

MNK Autodijelovi Tokić – MNK Legacy Fasade Nikić 4:0 (Domagoj Brnčić, Andrija Lucović, Ivan Bulaja, Tomislav Banožić)

 

Skupina 2

Magma – DIP 0:3 (bb)

DIP – Brestovac 0:7 (Robert Bojić 2, Mihael Hlebec 2, Mateo Janjić, Nikola Đak, Luka Šupljak)

Brestovac – Magma 3:0 (bb)

 

Skupina 3

Caffe bar Colosseum – Romke j.d.o.o. 0:0 (0:1 penali)

Romke j.d.o.o. – BSK Garfield 0:1 (Hrvoje Ivanešić)

BSK Garfield – Caffe bar Colosseum 1:0 (Jozo Jelić)

 

Skupina 4

NK Sloga Trenkovo – Mansarda gradnja d.o.o. 1:2 (Tomislav Foro / Matej Babić, Andrej Egner)

Mansarda gradnja d.o.o. – MNK Požega 0:8 (Nikola Miholić 3, Jan Neruda 3, Miroslav Lujić, Mario Čuljak)

MNK Požega – NK Sloga Trenkovo 3:1 (Miroslav Lujić 2, Josip Neruda / Domagoj Pilić)

 

Skupina 5

MNK Plamen – MNK Vladorena Pizzeria Mama mia 1:4 (Tomislav Smojvir / Marko Drežnjak 3, Alen Božić)

MNK Vladorena Pizzeria Mama mia – MNK Jakšić 1:3 (Filip Kojanović / Domagoj Kovačević 2, Stjepan Šilhan )

MNK Jakšić – MNK Plamen 5:3 (Domagoj Kovačević 3, Marko Grbeš, Matko Kovačević / Mirko Bošnjak, Tomislav Smojvir 2)

 

Nedjelja, 28. 06. 2020. – Drugi krug

Četvrtfinale

19,00 DIP – MNK Požega (A)

19,30 Brestovac – MNK Jakšić (B)

20,00 MNK Vladorena Pizzeria Mama Mia – MNK Autodijelovi Tokić (C)

20,30 Caffe bar Alibi – BSK Garfield (D)

Polufinale

21,00 A – C

21,30 B – D

Utakmica za 3. mjesto

22,00

Finale

22,30

%d blogeri kao ovaj: