/Večeras je zadnji dan turnira u Pleternici OSAM NAJBOLJIH SE BORI ZA NAGRADNI FOND
77024484_492641338011504_3184667565074939904_n

Večeras je zadnji dan turnira u Pleternici OSAM NAJBOLJIH SE BORI ZA NAGRADNI FOND

Turnir u Pleternici stigao je do svoje završnice u kojoj će se večeras za nagradni fond boriti osam najboljih ekipa. Branitelj naslova je kroz iglene uši prošao u drugi krug kroz svoju skupinu no u osmini finala je ipak pokazao da se neće lako oprostiti od obrane naslova, ali bit će to teško ostvariti jer je konkurencija ipak prilično zahtjevna.

Subota   30.11.  – rezultati:

13:00 h   DJEDINA RIJEKA – AG GRADNJA                                       0:9

13:25 h   F+2 PATERNA – DRENOVAC                                               3:2

13:50 h   SMOKVIN LIST-AMARETTO BAR – PP PLETERNICA 4:0

14:15 h   MNK PLETERNICA – ZELJKO GRADNJA                             3:1

14:40 h   AUTODIJELOVI TOKIĆ – RESTORAN MARTA                  3:0

15:05 h   OLD HOLBORN – CB OASE                                           1:1

15:30 h   HELDA – DJEDINA RIJEKA                                                  14:0

15:55 h   RESTORAN MARTA – MANSARDA GRADNJA                 2:0

16:20 h   CB KOLODVOR-MOBY DICK – IVICA ZEBA                       2:1

16:45 h   OLD HOLBORN – TRGOVINA BANOŽIĆ                            3:4

17:10 h   NK GRANIČAR ZAGR. – SM. LIST-AMARETTO BAR  p0:0

17:35 h   LIMARIJA JANOTA – F+2 PATERNA                                   1:4

18:00 h  DRENOVAC – AUTO SERVIS GRGA                                     0:5

18:25 h  RESTORAN MARTA – ZICER                                                 3:0

18:50 h  OČNA OPTIKA ABRIĆ – SM. LIST-AMARETTO BAR         0:2

19:15 h   TRGOVINA BANOŽIĆ – VALLIS AUREA                                                   0:0p

 

Osmina finala:

19:40 h   —— «    HELDA –  IVICA ZEBA  »                                                                             0:2          I.

20:05 h   —— «    CB KOLODVOR-MOBY DICK       AG GRADNJA       »                             0:2       II.

20:30 h   —— «    AUTO SERVIS GRGAMO FRKLJEVCI-KADANOVCI        »              3:0           III.

20:55 h   —— «    SMOKVIN LIST-CB KAMPIONAF+2 PATERNA    »                       2:0           IV.

21:20 h   —— «    AUTODIJELOVI TOKIĆTRGOVINA BANOŽIĆ  »                          1:2           V.

21:45 h   —— «    VALLIS AUREARESTORAN MARTA  »                                              2:0           VI.

22:10 h   —— «    SMOKVIN LIST-AMARETTO BAROČNA OPTIKA ABRIĆ » 0:1           VII.

22:35 h   —— «    NK GRANIČAR ZAGRAĐEMANSARDA GRADNJA »               3:1           VIII.

Poredak u skupinama:

Skupina A

1. HELDA 20:1 9
2. AG GRADNJA 17:2 6
3. CB VANILLA 8:13 3
4. DJEDINA RIJEKA 0:29 0

 

Skupina B

1. CB KOLODVOR-MOBY DICK       10:1 9
2. IVICA ZEBA 5:4 6
3. MNK PLETERNICA 4:8 3
4. ZELJKO GRADNJA 2:8 0

                                                                  

Skupina C

1. AUTO SERVIS GRGA 8:0 9
2. F+2 PATERNA 7:5 6
3. LIMARIJA JANOTA 6:5 3
4. DRENOVAC 2:13 0

 

 

Skupina D

1. SMOKVIN LIST-CB KAMPIONA 11:0 9
2. MO FRKLJEVCI-KADANOVCI 2:7 4
3. MNK BRODEX 2:5 3
4. MICKEY MOUSE 1:4 1

 

Skupina E

1. AUTODIJELOVI TOKIĆ 7:2 7
2. RESTORAN MARTA 5:3 6
3. MANSARDA GRADNJA 8:5 4
4. ZICER 1:11 0

                                                                         

Skupina F

1. VALLIS AUREA 6:0 7
2. TRGOVINA BANOŽIĆ 7:4 7
3. CB OASE 2:6 1
4. OLD HOLBORN 4:9 1

 

Skupina G

1. SMOKVIN LIST-AMARETTO BAR 6:0 7
2. NK GRANIČAR ZAGRAĐE 4:3 5
3. OČNA OPTIKA ABRIĆ 5:4 4
4. PP PLETERNICA 3:11 0

 

ZAVRŠNICA  turnira „Sveti Nikola“

nedjelja 1.12.2018. od 16:00 h

___________________________________________________________________________

Četvrtfinale:

16:00 h  « IVICA ZEBA – AUTO SERVIS GRGA »                             (     :     )   A

16:30 h  « AG GRADNJA – SMOKVIN LIST-CB KAMPIONA »        (     :     )   B

17:00 h  « TRGOVINA BANOŽIĆ – OČNA OPTIKA ABRIĆ      »        (     :     )   C

17:30 h  « VALLIS AUREA – NK GRANIČAR ZAGRAĐE         »        (     :     )   D

______________________________________Utakmica limača

Polufinale:

18:30 h  «                                 A – C                                 »      (     :     )

19:00 h  «                                 B – D                                 »      (     :     )

______________________________________Utakmica limača

Utakmica za 3. mjesto:

20:00 h  «                                   –                                     »      (     :     )

Finale:

20:30 h  «                                    –                                     »      (     :     )

__________________Proglašenje pobjednika i dodjela nagrada

 

Podijeli
  •  
  •  
  •  

Autor:

Petar Čuljak
Petar Čuljak je idejni začetnik Sportala. Bivši prvoligaški nogometaš, dugogodišnji prvotimac pleterničke Slavije, tajnik kluba, trener u Školi nogometa. Trenutno trener NK Kutjevo, člana 3. HNL Istok. Na Sportalu Petar piše o nogometu, rukometu i ostalim sportovima.