Večer domaćina u 4.NL BJ-KC-VT: Mladost na devet od devet, minimalno slavlje Dinama!

Odigrana su i posljednja dva od tri susreta trećeg kola 4. NL BJ-KC-VT. Stopostotan učinak zadržala je Mladost iz Kloštra Podravskog slaviši nad Voćinom 2:0  a nedjeljnu večer domaćina zaključio je Dinamo Predavac koji je obilježio minimalnu 1:0 pobjedu nad Graničarem iz Legrada. Susret NK Borca i Čazme nažalost je odgođen zbog prerane i iznenadne smrti vratara Čazme Danijela Koloveka. Svim ožalošćenima izražavamo iskrenu sućut!

NK MLADOST KLOŠTAR PODRAVSKI – NK VOĆIN 2:0

Mladost iz Kloštra Podravskog jedna je od momčadi koja je u dva prvenstvena kola obilježila obje pobjede te je nastavak pozitivnog niza tražila u sinoćnjem obračunu pred 100-tinjak gledatelja sa Voćinom koji je u dva kola obilježio jedan neriješen ishod te poraz. NK Mladost došla je do treće pobjede rezultatom 2:0, a mrežu gostiju u petoj minuti otključao je Lovro Šandrovčan, da bi mreže mirovale sve do 85. minute kada konačnih 2:0 postavlja Tomislav Koren!

“Čestitam svojim igračima na pobjedi. Najteže je potvrđivati i ponavljati dobre igre, a mi smo danas bili momčad koja i kad slabije igra ima tu kvalitetu da može pobijediti. Još jednom čestitam svima.”- NK Mladost Kloštar Podravski

“Čestitke domaćinu na zasluženoj pobjedi. Trudili smo što skuplje prodati kožu. Zahvaljujemo domaćinu na gostoprimstvu.”- Ivica Ević, trener NK Voćin

NK DINAMO PREDAVAC – NK GRANIČAR LEGRAD 1:0

NK Dinamo Predavac je u sklopu nedjeljnog programa trećeg prvenstvenog kola ugostio Graničar iz Legrada. Domaćin je u dva prvenstvena kola osvojio jedan bod, dok gosti nisu okusili slast bodova u prva dva ogleda. Minimalnu pobjedu 1:0 u ovom kolu pred oko 150 gledatelja osigurali su domaćini, a pogodak odluke djelo je Roberta Rumenjaka u šestoj minuti susreta

NK BORAC IMBRIOVEC- NK ČAZMA  odgođeno

Imbriovec je trebao biti poprište posljednjeg prvenstvenog ogleda u kojem su se trebali susresti domaći Borac koji je u premijerna dva ogleda obilježio pobjedu i neriješen ishod, dok su gosti još na početnih nula bodova. Nažalost, susret je odgođen zbog iznenadne smrti vratara Čazme Danijela Koloveka, pa koristimo ovu priliku da izrazimo duboku sućut svim ožalošćenima.