Vatrogasac se specijalizirao za rušenje vodećih momčadi

Čini se da je Vatrogasac po kormilom trenera Vidakušića spreman i za novi iskorak, šteta što se prvenstvo bliži kraju, ali kako god završilo momci iz Grižića su definitivno ti koji kroje vrh ljestvice. Graničar nije uspio doći do bodova u Zmajevom gnijezdu pa se Šokadija pobjedom u Gromačniku popela na stepenicu više i trenutno je u najboljoj poziciji za osvajanje naslova pošto ASK mora još na odmor.

Momčad iz Andrijevaca je očuvala vrh pobjedom u Kobašu gdje je domaćin poveo, ali nakon velike borbe na kraju Dominik Čeović u 90. donosi radost svojim suigračima. Posavac nastavlja s dobrim izdanjima produkt čega je nova pobjeda i to u Zbjegu na pogon sjajnog Mladena Hasa koji je upisao hattrick. Jedanaest je pogodaka palo u Banovcima od toga osam u domaću mrežu. Poluvrijeme je okončano rezultatom 2:1 za goste i ništa nije upućivalo na ovakav vatromet u završnici gdje je u zadnjih dvadesetak minuta palo čak 7 pogodaka.

Šokadija je pobjedu vrijednu naslova izborila u Gromačniku ponajviše zahvaljujući Mariju Stasjuku, ali naravno i zahvaljujući Vatrogascu pa sada ima sve u svojim rukama u zadnja dva kola od čega će presudno biti gostovanje u Zbjegu gdje domaći Gaj drži ključeve prvenstva u svojim rukama. Borbu za naslov je vjerojatno Graničaru zaključao Vatrogasac koji je poveo no momčad iz Kuta se nije predavala pa s dva pogotka Ivana Dikanovića preokreće rezultat no to je bilo sve od gosta jer je do kraja Vatrogasac s dva pogotka ugasio nade Graničara.

20 16.05.2021 17:30 Slavonski Kobaš NK Slavonac Slavonski Kobaš – NK ASK 2:3
20 16.05.2021 17:30 Zbjeg NK Gaj (Z) – NK Posavac (Ka) 1:4
20 15.05.2021 17:30 Banovci NK Mladost 1977 – NK MV Croatia 1976 3:8
20 16.05.2021 17:30 Gromačnik NK Sloga Gromačnik – NK Šokadija (Š) 2:4
20 16.05.2021 17:30 Grižići NK Vatrogasac (G) – NK Graničar Stupnički Kuti 3:2