/Vardarac siguran, jedanaestica Mladosti! 2. ŽNL NOGOMETNOG SREDIŠTA BELI MANASTIR
FB_IMG_1571134079933

Kod baranjskih drugoligaša ništa nova, Vardarac lakoćom osvaja bodove i na svom terenu i na gostovanjima, Bratstvo i Šokadija ga jednako tako uporno prate s tri boda zaostatka.

U novom uvjerljivom slavlju Vardarca, ovoga puta protiv Šparte istaknuo se Dejan Marković s tri pogotka. U velikoj 11:0 pobjedi Mladosti iz Draža nad Petlovcem isti učinak kao Marković imali su Marko Andabak i Niko Grgić. Sve njih nadmašio je Filip Žaper koji je postigao pola od osam koje je Bratstvo pospremilo u mrežu Radničkog.

Dvije utakmice odlučeno su u posljednjim trenucima. Alen Podnar je zabio u trećoj minuti sudačke nadoknade za 2:1 slavlje Dinama u Suzi, a Marija Vida u 89′ jedini gol u susretu Napretka i Jovana Lazića. Šokadija je rutinski odradila posao na svom terenu, Mladost je kući ispraćena s pet komada u mreži od čega ju je tamo dva puta smjestio Josip Balatinac. Najdramatičniji je bio dvoboj Belja i Međimureca, prednost je selila s jedne na drugu stranu a pobjedu gostima donio je Predrag Gelić u 76. minuti pogodivši za konačnih 3:4

ŠPARTA – VARDARAC 1:5

NAPREDAK – JOVAN LAZIĆ 1:0

PETLOVAC – MLADOST D. 0:11

BELJE – MEĐIMUREC 3:4

ŠOKADIJA – MLADOST Č. 5:0

COLUMBUS – DINAMO 1:2

BRATSTVO – RADNIČKI 8:0