Vardarac razmontirao Čepin, Radnički slavio u Valpovu
Odigrane su obje utakmice polufinala županijskog kupa NS Osijek. Sve četiri momčadi se jako dobro poznaju s obzirom da se sve natječu u 3. NL Istok, Vardarac je upisao uvjerljivu pobjedu protiv Čepina, dok je Radnički iz Dalja slavio u Valpovu. Tako su se Vardarac i Radnički plasirali u finale, a neovisno o ishodu tog finala obje momčadi čeka pretkolo hrvatskog kupa.
VALPOVKA – RADNIČKI DALJ 0:1
Nakon što je u prvenstvenim susretima svaka momčad slavila u domaćim susretima, Radnički je uspio napraviti “break” i slaviti u gostima. Jedini pogodak na utakmici, ujedno i pogodak odluke, pao je posljednjoj minuti prvog dijela kada je poentirao Blagojević. Valpovka je u 79. minuti imala sjajnu priliku za doći do izjednačenja nakon što je na bijelu točku pokazao sudac Kečinović. Odgovornost je preuzeo Marin Pilj, no njegov pokušaj ostao je neiskorišten. U posljednjoj minuti utakmice domaća momčad ostala je s igračem manje nakon što je izravni crveni karton zaradio Bekavac. Ubrzo nakon toga sudac je odsvirao za kraj utakmice, tako da je veliko slavlje Radničkog moglo početi.
VARDARAC – ČEPIN 5:1
Lakše od očekivanog je Vardarac slavio protiv Čepina i plasirao se u finale. Već u devetoj minuti Mićić zabija za prednost domaćina, a samo četiri minute kasnije Baričjak udvostručuje tu prednost. Početkom nastavka Mićić riješava pitanje pobjednika, novim pogotkom prednost diže na velikih tri razlike. 65. minuta i novi pogodak za Vardarac, ovoga puta strijelac je bio Baričjak, što je i njemu bio drugi gol na utakmici. Osam minuta kasnije “pukla je petarda”, ovoga puta mrežu gostiju zatresao je Ivaci. Čepin je pet minuta prije kraja došao do počasnog pogotka preko Dabića, no to je bilo sve što smo vidjeli od njih.