/Vardarac promarširao i kroz Duboševicu 2. ŽNL NOGOMETNOG SREDIŠTA BELI MANASTIR
vardarac

Vardarac promarširao i kroz Duboševicu 2. ŽNL NOGOMETNOG SREDIŠTA BELI MANASTIR

Jesenski dio 2. ŽNL Beli Manastir polako ulazi u samu završnicu, još je ostalo za odigrati 90 minuta, a Vardarac i dalje ne zna za krivi korak, 12 utakmica i 12 pobjeda! U prošlom su kolu gostovali u Duboševici, kod odlične Šokadije, no niti ona im nije stala na put! Nakon što su u prvom dijelu mreže mirovale u nastavku Vardarac dolazi do uvjerljivog slavlja golovima Josipa Lazara i Ištvana Ferenca koji je ušao na poluvremenu i zabio dva komada!

U drugom derbiju Bratstvo je na svom terenu slavilo protiv Mladosti i ostalo 3 boda iza Vardarca. Bio je to dvoboj s više uzbuđenja, Bratstvo je krenulo furiozno Žaper, Nikolić i Živojević su od 18 do 27. minute postigli tri pogotka i činilo se odlučili utakmicu, no samo nekoliko minuta nakon trećeg gola vratar domaćih Marošević radi start izvan kaznenog prostora i zarađuje isključenje te otvara Mladosti priliku da se vrati u utakmicu. Početkom drugog dijela Šanta smanjuje na 3:1, no do kraja se domaćin dobro brani i osvaja bodove kojima je je ostao Vardarcu za petama.

Belje je na svom terenu u samoj završnici prokockalo dva pogotka prednosti, Maljković i Vuković bili su strijelci za Napredak u posljednjih 6 minuta utakmice. Istim 2:2 rezultatom završen je dvoboj Radničkog i Međimureca, a domaćinu je iako je rano poveo bod spašavao Kuštro u 84. minuti. Isti rezultat bio je aktualan i u dvoboju Šparte i Petlovca sve do sudačkog dodatka, a onda je veliki preokret od 0:2 do 3:2 zaokružio Despot Matijević. Minimalnu pobjedu upisao je Dinamo na svom terenu protiv Mladosti iz Čeminca, jedini strijelac bio je Matej Pavlović. Utakmica s najviše golova odigrana je u Suzi gdje je još jednom briljirao Marijan Vuka koji je postigao 5 golova u 6:3 slavlju Jovana Lazića. Domaćin je dva puta vodio, ali je Vuka odlučio da bodovi idu u Bolman!