Vardarac postao jesenski prvak

Proteklog vikenda Baranjski drugoligaši odigrali su zadnje jesensko kolo nakon kojeg je Vardarac drugu godinu za redom postao jesenski prvak. Posljednje kolo donijelo nam je domaće pobjede Belja, Columbusa, Šokadije i Bratstva, a prvoplasirani Vardarac i Petlovac su podijelili bodove kao i dvije Mladosti iz Čeminca i Draži.

Belje je u Kneževu svladalo Međimureca rezultatom 4-1. Josip Špoljarec, Domagoj Grgić, Mario Mikola i Igor Piršl postigli su pogotke za domaće, dok je jedini pogodak gostiju postigao Igor Viljevac pet minuta prije kraja susreta. Prvoplasirani Vardarac i momčad Petlovca su podijelili bodove. Konačan rezultat bio je 2-2. Matija Čakalić načeo je goste iz Petlovca u prvom dijelu, Danijel Šileš je udvostručio sredinom drugog dijela, a onda se ukazao čudesni Ivan Preksavec koji je s dva pogotka u dvije minute donio bod svojoj momčadi. Dvije Mladosti su podijelile bodove. Draž je došla do prednosti preko Dalibora Kučuka na otvaranju utakmice koji je bio hladnokrvan s bijele točke, a Domagoj Nad je izjednačio sredinom drugog dijela. Columbus je na svom terenu mirno slavio protiv Napredka rezultatom 3-0. Mirko Dumančić, Dejan Molnar i Nikola Jakeljić su svojim pogotcima donijeli slavlje svojoj momčadi. Druga mirna pobjeda ide na račun Šokadije koja je na svom terenu svladala Dinamo rezultatom 4-0. Danijel Džambas, Josip i Domagoj Balatinac te Dalibor Cvetković su postigli pogotke.. Robert Nospak je dvije minute prije kraja susreta svojim pogotkom donio sva tri boda Bratstvu protiv Poleta.