Vardarac čvrsto drži vrh tablice, Bratstvo lako protiv Belja

Baranjski drugoligaši su prošli vikend odigrali svoje šesto kolo nakon kojeg Vardarac i dalje drži prvo mjesto, a prvi pratitelj im je Bratstvo s tri boda zaostatka.

Međimurec je na svom terenu svladao Mladost rezultatom 3-1. Već u prvoj minuti goste je načeo Igor Viljevac s bijele točke koji je do kraja prvog dijela zatresao još jednom gostujuću mrežu i poslao svoju momčad s dvostrukom prednosti na odmor. Sredinom drugog dijela goste u život vraća Matej Dubravac, ali u 82. minuti Vedran Šekutor postavlja konačan rezultat i ostavlja sva tri boda kod kuće. Vardarac je na gostovanju kod Columbusa ostvario minimalnu pobjedu od 1-2. Prvi dio protekao je bez pogodaka, u drugom dijelu domaćin dolazi do prednosti preko Dejana Molnara, a samo 12 minuta nakon toga gosti preokreću rezultat u svoju korist preko Dalibora Antolića i Josipa Lazara. Bratstvo je na svom terenu svladalo Belje rezultatom 5-2. Dario Pintarić postigao je 2 pogotka za svoju momčad, a po jedan su dodali Matej Špoljarić, Boris Sarajlija i Nermin Živojević, dok su za goste zabili David Maleta i Damijan Bogdanović. Polet i Jovan Lazić su odigrali neodlučeno rezultatom 2-2. U svakom poluvremenu po jedan gol svake momčadi, u prvoj minuti Filip Levačić donosi prednost domaćinu, ali samo 10 minuta nakon toga Darko Čanadžija vraća stvari na početak. U 63. Filip Levačić opet donosi prednost svojoj momčadi ali samo dvije minute nakon Stevan Petrović pogađa s bijele točke i postavlja konačan rezultat. Šokadija je rutinski slavila kod kuće protiv Petlovca rezultatom 4-0. Domagoj Balatinac postigao je tri pogotka, a jedan Stjepan Malinović. Napredak i Mladost su remizirali rezultatom 1-1. U 60. minuti Bojan Bolšec dovodi Napredak u prednost, a samo 7 minuta kasnije Domagoj Jagetić vraća stvari na početak i postavlja konačan rezultat. U 88. minuti Miodrag Srećković u redovima Napredka zarađuje drugi žuti karton ali rezultat se nije mijenjao.

© Sportalo.hr 2020. | Newsphere by AF themes.