/Valpovka pobjedom potvrdila jesensku titulu 15.KOLO MŽNL OSIJEK - VINKOVCI
Valpovka jesenski prvak

Valpovka pobjedom potvrdila jesensku titulu 15.KOLO MŽNL OSIJEK - VINKOVCI

Odigrane su 4 utakmice posljednjeg kola ove jeseni u MŽNL Osijek – Vinkovci. Valpovka je gostovala u Komletincima i jedinim pogotkom Matije Kalema u 4.minuti igre, došla do tri boda i potvrdila jesensku titulu prvaka. Radnički iz Mece okončalo je susret remijem protiv ekipe Šokadije, domaćin je rano otvorio utakmicu, već u 6.minuti Marko Vladić pogodio za vodstvo, a 7 minuta kasnije gosti dolaze do izjednačenja preko Mateja Karlića, do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao. Mladost (SĐ) ima šansu iskoristiti remi Radničkog i sutra zasjesti na drugo mjesto. U Kneževim Vinogradima, Borac je ugostio Radnički iz Županje i pobijedio s 2:0, pogađali su Marko Prgovečki u 5.minuti i Ivan Dominković u 75.minuti. Borac iz Bobote je pobijedio Olimpiju jedinim pogotkom Dražena Čavara koji je postignut u 34.minuti igre.

Komletinci      Slavonac K – Valpovka     0:1

Utakmica preslika naše jeseni, igramo, stvaramo prilike, ne dajemo golove i to nas košta puno bodova. Na kraju ostalo je 1:0 za goste, čestitam im na pobjedi i na jesenskom naslovu prvaka ove sezone – Andrej Kerić, Slavonac Komletinci.

Rekao bih da je prava, tvrda prvenstvena utakmica, domaćin odličan, zaista ekipa koja nema slučajno 22 boda. Imali smo dosta problema u ovoj utakmici jer je domaćin bio jako dobar. Pobijedili smo 1:0 iz jedne šanse, poslije toga sve je bilo ili šansa za nas ili šansa za domaćina, što se mene tiče da je bilo neriješeno ne bi bilo nezasluženo. Čestitam mojim igračima na karakteru, oni imaju ono nešto kad si stvarno prvak, ja im čestitam od srca na osvojenom jesenskom prvom mjestu, domaćinu želim sve najbolje u nastavku prvenstva, neka se bore, zaista su dobra momčad – Goran Brkić, Valpovka.

slavonac-valpovka

Mece     HNK “Radnički” /Me/ – Šokadija     1:1

Mislim da smo danas dominirali, lopta nije htjela u gol, gosti su zasluženo uzeli bod, nagradila ih je njihova požrtvovnost i odanost i zato im čestitam. Mi smo izgubili u principu dva boda, ali eto, igramo sezonu vrlo uspješno i solidno. Na kraju želim čestitati Valpovci na osvojenoj tituli jesenskog prvaka – Mario Amidžić, Radnički Mece.

Zanimljiva utakmica u kojoj smo došli jako oslabljeni, ali s vjerom da možemo pobijediti ili ne izgubiti ,domaćin je kontrolirao utakmicu i brzo poveo, ali smo mi jako brzo izjednačili, domaća ekipa je imala dominaciju i više prilika koje nisu realizirali ili je odlično reagirao vratar Luka Ličanin. Na kraju smo utakmicu mogli i pobijediti pošto smo imali najbolju šansu na utakmici u 88. minuti kad je Željko Madžarević išao sam s centra na golmana i pogodio vratnicu, možda je 1:1 i najrealniji ishod. Čestitke domaćinu na fer i korektnoj igri, a mojim igračima velike čestitke na borbenosti i zalaganju – Irfan Islami, Šokadija.

radnički-šokadija

Kneževi Vinogradi      NK “Borac” – NK Radnički      2:0

Prvo zahvaljujem se vama što nas pratite i što činite ovu našu ligu zanimljivijom. Mislim da smo zasluženo danas pobijedili, da smo bili bolji, rezultat 2:0, uz to smo promašili dva jedanaesterca, mislim da to govori da smo stvarno bili bolji protivnik protiv dobre ekipe iz Županje. Njima čestitam na fer i korektnoj igri i želim im puno sreće u nastavku prvenstva. Sve zasluge za ovo idu naravno mojim dečkima i upravi koja je stajala iza nas i bila nam podrška. Sada idemo na zasluženi odmor i pokušati se pripremiti da još spretniji budemo na proljetni dio prvenstva – Saša Balatinac, Borac Kv.

Nismo dobro ušli u utakmicu bili smo pasivni i dekoncetrirani, to je domaćin iskoristio i poveo već u 4. minuti. Do kraja prvog dijela domaćin je imao dva kaznena udarca, jedan je obranio naš vratar, a drugi su promašili cijeli gol. Naš najkvalitetniji dio bio je prvih 15 minuta drugog dijela kada od dvije dvojbene situacije u njihovih 16 metara barem, prema kriteriju iz prvog dijela, jedna situacija je bila za kazneni udarac. Do kraja domaćin zabija još jedan pogodak dok smo mi do kraja utakmice bili nekonkretni prema naprijed. Na kraju čestitam korektnom domaćinu na zasluženoj pobjedi – Andrija Besek, Radnički.

borac-radnički

Bobota      Borac – Olimpija      1:0
Utakmica ni malo laka za nas, ušli smo dosta opušteno, Olimpoja se pokazala kao dobar protivnik, predvođena sa iskusnim Mijatovićem i sigurno zaslužuju bolji plasman. Na kraju 1:0 za nas, čestitam mojim momcima na cijeloj polusezoni, na istrajnosti. Kad je bilo teško niko odustao nije. To nas je nagradilo sa dobrom polusezonom. Zaslužen odmor, sretni praznici svima kako mojim igračima tako upravi i svim pratiocima Sportala. Vidimo se na proljeće-Zoran Stamenić, Borac.