/Valpovka juri prema jesenskom naslovu prvaka MŽNL OSIJEK - VINKOVCI
Valpovka

Valpovka juri prema jesenskom naslovu prvaka MŽNL OSIJEK - VINKOVCI

Odigrano je pretposljednje kolo MŽNL Osijek – Vinkovci. Valpovka opet zasjela na vrh i juri prema jesenskom naslovu prvaka, jedini blizu je Radnički iz Mece sa istim brojem bodova kao Valpovka.

U jednoj tvrdoj utakmici lider lige je došao do pobjede u Kuševcu protiv Torpeda. Torpedo je držao neriješen rezultat do 63.minute kada je goste doveo u vodstvo Hrvoje Vida, pred kraj utakmice, Igor Vučićki u sudačkoj nadoknadi zabio je pogodak za 2:0 i potvrdio bodove gostima.

Kuševac     Torpedo – Valpovka     0:2

Iako imamo puno problema oko kadra i sastavljanju ekipe  mislim da danas nismo zaslužili izgubiti. Igrali smo protiv jako dobre ekipe koja  je satkana od odličnih igrača i koja je dobro vođena. Mi smo odigrali solidnu utakmicu, čvrstu, borbenu i na tome čestitam svojim igračima. Moram spomenuti glavnog sudca i mislim da nije dorastao ovom rangu. Čestitam ekipi valpova na pobjedi, a mi se okrećemo novom radnom tjednu i novoj utakmici. Sportski pozdrav – Goran Uzelac, Torpedo

Čestitam mojim igračima na osvojena 3 boda u Kuševcu, pobijedili smo na kvalitet i širinu klupe, domaćin dobar, borben ali su u problemu s brojem igrača. Danas su presudili iskustvo i igrači s klupe. Čestitam svim akterima na fer ponašanju – Goran Brkić, Valpovka.

e5

Šokadija je gostovala u Jarmini kod ekipe Borinaca i ispratila ih sa visokih pet komada. Dominik Babić je bio dvostruki strijelac za domaćina, zabijao je u 3. i 16.minuti, u 19.minuti Jonathan Ricaldoni je povisio na 3:0. Drugo poluvrijeme U 60.minuti gost je smanjio pogotkom Željka Maždarevića, domaćin pet minuta kasnije povećava na 4:1 golom Gabrijela Brlečića, gost ne odustaje i u 78.minuti po drugi puta smanjuju na 4:2 preko Leonarda Ličanina, a konačan rezultat na 5:2 postavlja Saša Šest u 85.minuti.

Jarmina      Borinci – Šokadija     5:2

Pobjedili smo 5:2 u jednoj utakmici koja izgleda na oko lagano dobivena, ali morali smo uložiti puno truda, volje i želje da ostvarimo tako dobar rezultat. Protivnik je bio kvalitetan, dobar, mi smo bili maksimalno angažirani, ova pobjeda nam je puno značila i imali smo jako dobar pristup, na kraju nas je to vratilo kroz šanse koje smo realizirali i zasluženo pobjedili – Milan Janković, Borinci.

Utakmica je bila dobra za gledatelje ali ne i za trenere, u početku utakmice nismo mogli parirati agresivnoj  igri domaćina, u prvih 20 minuta smo primili 3 gola. Drugo poluvrijeme smo bili bolji i smanjili na 3:1 i imali odličnu priliku za 3:2, previsok poraz u odnosu na igru koju smo prikazali .Čestitke domaćinu na zasluženoj pobjedi – Irfan Islami, Šokadija.

e4

Odličnim pripremama, odličnim startom u sezonu, ekipa Otoka je drastično pala u igri i prepuštaju bodove gdje god stignu. U Kneževim Vinogradima itekako mogu biti zadovoljni sa ova važna tri boda koja su ih malo odvojili od dna tablice.  Domaćin je došao u vodstvo u 15.minuti igre pogotkom Gordana Milića, do 79.minute rezultat se nije mjenjao kada je Ivan Dominković zabio svoj pogodak i odveo svoju momčad do važna tri boda.

Kneževi Vinogradi      NK “Borac” – Otok      2:0

Čestitam dečkima na stvarno dobroj igri, mislim da smo dominirali svih 90 minuta, mislim da smo bili bolji, da nismo dozvolili protivniku da stvori pravu šansu. Pobjedili smo 2:0, ali žalim što nismo zabili jedno 7-8 šansi koje smo imali, to je inače naša boljka da promašujemo, ali tri boda su tu i moramo biti zadovoljni. Rekao sam, igramo dobro od prvoga kola, dobra igra se pomalo vraća, rad se uvijek nagradi, idemo dalje i nadam se da ćemo još skupiti bodova do kraja ovog prvenstva. Zadovoljan sam i sretan što se napokon taj rad vraća, idemo dalje raditi i osvajat bodove – Saša Balatinac, Borac KV.

Zaslužena pobjeda domaćina, iako desetkovani očekivao sam više, sa 4-5 juniora nije išlo – Željko Grgić, Otok.

e3

Susret Višnjevca i Olimpije otišao je na stranu domaćina Višnjevca, domaćin je napokon došao do pobjede protiv dobre Olimpije, dali je ovo izlaz iz loših rezultata, to ćemo još vidjeti. Domaćin je poveo preko Zvonimira Lendića u 21.minuti, rezultat se nije mjenjao do 68.minute, kada je Ante Tomas povećao rezultat na 2:0, 7 minuta kasnije domaćin lomi sve nade gostu i dolazi do vodstva od 3:0 pogotkom Branka Mihaljevića, a konačni rezultat u 88.minuti postavlja Josip Bocka koji je ušao u 83.minuti.

Višnjevac      Višnjevac – Olimpija      4:0

Čestitam svojim igračima na odrađenim zadacima, odigrali smo utakmicu na nivou i sa ovim pristupum ne plašimo se nikog, gostu čestitam na fer i korektnoj utakmici a sucima na odličnom suđenju – Miroslav Čelar, Višnjevac.

e2

Borac iz Bobote ispustio bodove u Bošnjacima, Zrinski je došao do važnog boda. Strijelac za domaćina bio je Matej Kurilj koji je postigao pogodak u 21.minuti igre, a izjednačujući pogodak za goste zabio je Stipe Dogan pred kraj prvog poluvremena, rezultat se do kraja nije mjenjao.

Bošnjaci      Zrinski – Borac      1:1

Mislim da smo danas odigrali jednu vrlo dobru utakmicu protiv kvalitetne ekipe iz Bobote,nažalost to nije bilo dovoljno za sva tri boda. Dobro smo otvorili utakmicu, dominirali prvo poluvrijeme i poveli golom Kurilja. Imali smo još nekoliko situacija možda i za povećati vodstvo a umjesto toga primamo gol nakon kornera u nadoknadi 1.poluvrijeme. Drugo poluvrijeme se igralo otvoreno na obje strane ali bez pogodaka. Iako smo ostali bez dva važna boda, čestitam svojim momcima na zalaganju,našim navijačima na podršci, gostima na korektnoj igri. Idemo odraditi još ova dva kola što kvalitetnije, probati uzeti koji bod a onda na zimskoj stanci vidjeti što i kako dalje– Drago Trojan, Zrinski.

Domaćini su ušli maksimalno u utakmicu i poveli rano iz naše tri četiri vezane greške, mi dolazimo iz kornera do izjednačenja. Drugo poluvreme smo igrali bolje i stvorili 3-4 odlične šanse, ali ih nažalost nismo iskoristili, njihov golman je dobro reagirao i spasio ih poraza. Nama su nedostajala 4 igrača, ali to nije alibi jer možemo i moramo bolje. Opet bod u gostima, nismo poraženi nije loše. Domaćin korektan, kako na terenu tako i van njega. Idemo dalje – Zoran Stamenić, Borac B.