Uvjerljive pobjede Radničkog i LIO-a u polovičnom kolu - SPORTALO

Uvjerljive pobjede Radničkog i LIO-a u polovičnom kolu

Od šest zakazanih tri su utakmice i odigrane u prazničkom vikendu. Koliko je korona koliko 1. maj odigrao ulogu ostaje pitanje, no na kraju će se sve odigrati, a tablica pokazati što i koliko je tko radio. Kolo su obilježile odgode i uvjerljive pobjede Radničkog i Lia.

Radnički je dan nakon praznika rada uvjerljivo slavio i još jednom dokazao da je najbolja momčad lige, sada uz utakmicu više ima 11 bodova prednosti u odnosu na Slavonac i 12 u odnosu na Slavoniju. Elektra u Dalju nije imala šanse, već u 8. minuti golovima Cebića i Čavara utakmica je odlučena, a do odmora je odlučen i igrač utakmice, Borna Cebić je još dva puta pogodio i zaokružio priču, dok su gosti iz Osijeka u nastavku samo preko Petraka postigli počasni pogodak. Igor Višević već je u trećoj minuti donio prednost Liu u dvoboju sa Šubićem, u 22. prednost je poduplao Dino Mur, da bi u završnici, u 82. konačnih 3:0 postavio Mladen Francem. U dvoboju Liva i Erduta najangažiraniji je bio vjetar koji je onemogućavao pravu igru, pa iako su vijorile svih 90 minuta mreže su ostale netaknute.

© Sportalo.hr 2020. | Newsphere by AF themes.