Uskrsni remi Motičine i Hajduka

Danas je odigrana pretposljednja utakmica 22. kola osječko-baranjske 1. ŽNL. U Donjoj je Motičini gostovao Hajduk iz Popovca.

MOTIČINA 1:1 HAJDUK (P)

Prvu je proljetnu pobjedu u sedmom proljetnom kolu tražila Motičina na svom stadionu u susretu s Popovčanima. Gosti su put Donje Motičine krenuli bez nekoliko vrlo bitnih igrača koji su nedostajali zbog suspenzije i kartona. Prvi su do prednosti stigli Motičani nakon što ih je sredinom prvog dijela u vodstvo doveo Batrac, koji je nekoliko minuta poslije pogotka morao napustiti igru. Hajduk u drugi dio ulazi odlučnije, što im se isplatilo kada je Jagetić nakon kaznenog udarca pogodio za 1:1, što će se kasnije pokazati kao konačan rezultat.

Čvrsti gosti nose zasluženo bod iako mi u polju promašujemo nemoguće situacije te nastavljamo ovu agoniju. Dečki se bore, ali nagrade nema. Nećemo odustati samo tako, idemo dalje. Sretan Uskrs redakciji Sportala te svim pratiocima. – komentirao je Davor Benotić, trener Motičine.

Za početak svima sretan Uskrs! Jedna odlična utakmica puna tempa, sijevalo je na sve strane tako da smo mogli dobiti mi, ali i domaći, najrealnije bod svakome. Što se tiče moje ekipe rastemo i dalje u svim segmentima igre, došli smo po bod uzeli ga i idemo kući zadovoljni. Domaćinima sretno u nastavku, a mi se okrećemo Baranji na domaćem terenu. Suđenje korektno. – rekao je Domagoj Jagetić, trener Hajduka.