U odličnom dvoboju Zadrugar je pokazao bolji nogomet od Slobodnice te se 3 boda slave u Oprisavcima

Na stadionu Zvrtak odigran je i posljednji susret 21. kola MŽNL PŽ-SB, a u kojem je domaći Zadrugar ugostio i svladao Slobodnicu 3:2 (3:0).

Odigrali su domaći nogometaši savršeno prvo poluvrijeme, a u kojem su zabili čak 3 pogotka. U 18. minuti precizan za 1:0 domaćina bio je Kristijan Blažević. U 29. minuti Zadrugar povisuje na 2:0, strijelac je bio Petar Kolesarić, a potvrdu odličnog prvog dijela domaće momčadi donio je Blažević svojim drugim pogotkom u 45. minuti susreta. U drugom dijelu trgnuli su se gosti te su uspjeli smanjiti rezultat, no nisu uspjeli izbjeći poraz. Prvo je u 76. minuti Silvio Velić smanjio na 3:1, a 7 minuta poslije isti igrač pogotkom iz kaznenog udarca postavlja konačnih 3:2.

Zaslužena pobjeda, iako smo poslije vodstva 3:0 na kraju visili. Uspjeli smo sačuvati vodstvo i doći do zaslužene pobjede na čemu čestitam svojim igračima. –trener Zadrugara, Braslav Ostojić.