U Ivankovu bez pogodaka i bez pobjednika

U Ivankovu je dvoboj Bedem i Kutjeva za vršio bez pogodaka pa je domaćin još malo podebljao svoj prilično dobar bodovni saldo, a Kutjevčani odradili i drugu utakmicu bez poraza pa s puno optimizma gledaju prema dolasku Belišća u grad graševine.

Ivankovo: Stadion: “Grac”

Bez gledatelja.

Suci: Domagoj Kečinović-Osijek 5,5 Prvi pomoćni: Kristijan Novosel-Gat, Drugi pomoćni: Dino Škalić-Đakovo. Četvrti sudac: Dino Zrno-Otok. Delegat: Čedomir Ignjatić-Đuđenovac.

NK “BEDEM” IVANKOVO: Anić 6,5,Smolčić 6, Borko 7, Validžić 6,5, Leko 6,5,Kozić 6 Pintarić 6 (od 70.min. Mrdeša-), L.Sambol 6  Bagarić 6 (od 74.min.M.Sambol-) i M.Gazić 6,5.Trener:Josip Raić-Sudar 6

NK “KUTJEVO” KUTJEVO: Leist 6,5,Stojanac 6,5 Kalanj 6,5 Majstorović 6 (od 55.min.J.Budimir 6),Banić 6 (od 66.min.Jakešević 6,5), A.Budimir 6,5,Paulić 6 (od 66.min.Bandalo 6,5), Aliev 6,5, Samaržija 6 (od 84.min.Krizmanić-),Smojvir 6,(od 55.min.Karačić 6,5)i Majetić 6,5.Trener: Marko Žigić 6,5

Žuti kartoni: Bedem: nema Kutjevo: Banić,Aliev i Karačić. Crvenih kartona nije bilo.

Igrač utakmice: Goran Borko.

Na svojoj zadnjoj utakmici u jesenskoj polusezoni na svom terenu Bedem u jednoj tvrdoj igri nije sebi uspio osigurati očekivana tri boda i stvoriti zalihu istih za bezbrižniji nastavak sezone. Već u 7.minuti imali su prvu šansu kada je Kozić prizemno pucao iskosa sa desne strane, ali je lopta otišla kraj same desne vratnice gostujućeg gola. Drugu izglednu šansu imali su u 19.minuti  preko Koledića koji je dobro pucao, ali mu je Leist obranio. Kutjevo je tek u 29.minuti prvi put ozbiljnije priprijetilo preko A.Budimira čiji udarac sa 14 metara Anić brani. Samo dvije minute kasnije Stojanac je svojski odapeo lijevom nogom s lijeve strane s vrha domaćeg kaznenog prostora, ali mu je lopta prošla tik kraj vratnice. Zadnju priliku u prvom dijelu imao je Borko u 36.minuti kada je izbio sam pred vratara Kutjeva i s 15 metara brzopleto pokušao lob udarcem matirati Leista, ali nije uspio jer mu je lopta otišla iznad okvira gostujućeg gola pa je tako najbolja priliku Bedema u prvom dijelu otišla u nepovrat.

U Nastavku prvo Kozić u 50.minuti lijevom nogom puca sa distance, ali preko gola. U 63.minuti sporna situacija u kojoj obrana gostiju ruši Borka u svom kaznenom prostoru, a sudac ostaje nijem. Majetić je u 71.minuti  bio sam pred Anićem i pucao sa 14 metara preko gola. I na kraju bilježimo u 83.minuti vrlo dobro izveden slobodni udarac Borka s preko 25 metara koji je pogodio gredu. Do kraja Bedem je stiskao i pokušavao postići pogodak, a Kutjevo se pametno branilo pa je rezultat završio onako kako je i počeo tj. sa nepopularnih 0:0. (Anto Borić)