U BPŽ se još uvijek traže pobjednici kupa NS Slavonski Brod i NS Nova Gradiška

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Uobičajenim ritmom kup natjecanje u BPŽ je blizu svoga kraja, a do spajanja saveza Slavonski Brod i Nova Gradiška još se ima odigrati nekoliko susreta. U NS SB se traže tri kandidata za spojeno polufinale dok iz NS NG dolazi onaj četvrti.

NS SB je ostao na tri para koja će u tijeku novog pripremnog perioda za narednu sezonu dati tri pobjednika tih susreta za spojeno polufinale, a NS NG je došao do svog polufinala koje će od četiri kandidata dati konačnog pobjednika koji ide u županijsko polufinale.

Prema rasporedu se u NS SB trbaju sastati:

Oriolik Oriovac – Posavina Velika Kopanica

Marsonia Sl.Brod – Omladinac Gornja Vrba

Zadrugar Oprisavci – Željezničar Sl.Brod

 

Polufinale kupa NS NG:

Sloga Nova Gradiška – Slavonac Nova Kapela

Slaven Ljupina – Omladinac Vrbova

 

Rezultati dosadašnjeg natjecanja kupa NS SB:

PRETKOLO KUP NATJECANJA
SVJETLOST ASK – ASK D. Andrijevci 3:0
SLAVONAC SK Slavonski Kobaš – MLADOST Malino 6:1
OMLADINAC Ciglenik – TRENK 3:1
VATROGASAC Grižići – MLADOST Jakačina mala 9:8
SLAVONAC BS Brodski Stupnik – SLOGA Gromačnik 4:0
ŠOKADIJA Šumeće – POSAVAC Kaniža 7:9
MLADOST 1977 Banovci – GRANIČAR Stupnički Kuti 0:5
MV CROATIA 1976 Sl. Brod – GAJ 9:0
VINOGORAC Sl. Brod – TOMICA Tomica 5:2
DILJ Klokočevik – PODVINJE Sl. Brod 0:4
ZDENAC Brodski Zdenci – BRATSTVO 4:1
DUBRAVA Zadubravlje – PODCRKAVLJE Podcrkavlje 4:5
SLAVEN Trnjani – GRANIČAR Brodski Varoš 0:5
SELNA Selna – POSAVAC Ruščica 0:3
MLADOST D. Bebrina – OMLADINAC NG 1:2
SAPCI Sapci – SLOGA Gromačnik 0:3
MLADOST Bicko Selo – GARDUN Garčin 0:5
PERKOVCI Perkovci – POSAVAC Kupina 6:1
MLADOST Čajkovci – ŠOKADIJA Sredanci 0:3
POSAVINA Velika Kopanica – SLOGA Stružani 10:0
SAVA Slivaj – SLOGA Jaruge 2:10
MLADOST Divoševci – GUNDINCI Gundinci 1:3
1. kolo
TOMISLAV Donji Andrijevci – ŠOKADIJA Sredanci 8:0
SLOGA Vrpolje – SIKIREVCI Sikirevci 1:2
POSAVINA Velika Kopanica – GRANIČAR Sl. Šamac 6:0
GUNDINCI Gundinci – RAKETA Beravci 5:6
SLOGA Jaruge – OMLADINAC Staro Topolje 7:8
PERKOVCI Perkovci – ZADRUGAR Oprisavci 5:6
GARDUN Garčin – OMLADINAC NG 5:6
PODVINJE Sl. Brod – SLAVONAC Gornja Bebrina 2:4
GRANIČAR Brodski Varoš – OMLADINAC Gornja Vrba 2:5
PODCRKAVLJE Podcrkavlje – SLAVONAC Bukovlje 7:8
POSAVAC Ruščica – ZVONIMIR Donja Vrba 2:4
GRANIČAR Klakar – ZDENAC Brodski Zdenci 1:0
MV CROATIA 1976 Sl. Brod – BUDAINKA KOLONIJA Sl. Brod 2:0
HNK ŽELJEZNIČAR Sl. Brod – AMATER Sl. Brod 2:1
VINOGORAC Sl. Brod – BONK Bebrina 3:2
VATROGASAC Grižići – MLADOST Sibinj 3:1
POSAVAC Kaniža – SLOBODNICA Slobodnica 4:3
OMLADINAC Ciglenik – SLAVONAC BS Brodski Stupnik 3:4
GRANIČAR Stupnički Kuti – SVAČIĆ Stari Slatinik 0:2
SLAVONAC SK Slavonski Kobaš – SVJETLOST ASK 4:2
2. kolo
TOMISLAV Donji Andrijevci – SLAVONAC Gornja Bebrina 2:1
GRANIČAR Klakar – OMLADINAC Gornja Vrba 1:3
SLAVONAC Bukovlje – OMLADINAC Staro Topolje 4:2
ZVONIMIR Donja Vrba – ZADRUGAR Oprisavci 0:2
RAKETA Beravci – SIKIREVCI Sikirevci 5:4
OMLADINAC NG – POSAVINA Velika Kopanica 0:7
HNK ŽELJEZNIČAR Sl. Brod – VINOGORAC Sl. Brod 7:0
POSAVAC Kaniža – MV CROATIA 1976 Sl. Brod 10:9
SVAČIĆ Stari Slatinik – SLAVONAC SK Slavonski Kobaš 6:1
SLAVONAC BS Brodski Stupnik – VATROGASAC Grižići 3:1
3. kolo
POSAVAC Kaniža – NK Marsonia Sl. Brod 0:4
OMLADINAC Gornja Vrba – SVAČIĆ Stari Slatinik 2:0
HNK ŽELJEZNIČAR Sl. Brod – SLAVONAC Bukovlje 8:7
POSAVINA Velika Kopanica – RAKETA Beravci 4:0
ZADRUGAR Oprisavci – TOMISLAV Donji Andrijevci 6:5
SLAVONAC BS Brodski Stupnik – NK Oriolik Oriovac 2:3
Foto FB Posavina Velika Kopanica

  •  
  •  
  •  
  •  
  •