Trnje za dlaku potvrdilo prvo mjesto na tablici, a bez bodova i dalje ostaju Lepoglava i Podravac

Puno je napetosti i uzbuđenja bila ovoga vikenda u trećem kolu druge ŽNL Varaždin gdje su NK Trnje i ŠNK Poljanec i dalje u vodstvu na ukupnoj tablici.

Trnju ipak prvo mjesto na ukupnoj tablici

U Subotu je u Trnovcu započelo treće kolo druge ŽNL Varaždin gdje su se susrele momčadi Trnja i ŠNK Poljoprivrednika. Rezultatom 2:1 domaćini su potvrdili svoje prvo mjesto na tablici, ali sve do drugog poluvremena to im je otežao Davor Vuk koji je postigao zgoditak u 43. minuti igre. Međutim, u drugom dijelu susreta Dino Papec je izjednačio rezultat, a za pobjedu je zaslužan Adriano Skupnjak golom u zadnjim sekundama igre. Odličan susret zaigrali su momčadi Poljanca i Podravca pred 80-ak gledatelja s kranjim rezultatom 4:3. Domaći igrači bili su dominantniji u prvom dijelu igre – golovima Štimca (26.), Novaka (32.) i Miroslava u 35. minuti derbija. Zatim se susret okrenuo u korist gostiju te su golovima Matučeca (60.) i Majcena (71. i 74.) izjednačili rezultat, no ipak je Luka Stančin presudio zabivši pobjednički gol za domaćine u 86. minuti.

ŠNK Radnički se odlično iskazao u gostima kod NK Orača i strpao im čak pet golova tijekom susreta. Karlo Kutnjak je postigao hat trick (8., 20. i 48.), a Leo Tropšek je za 0:5 zabio u 29. i 34. minuti igre.

Dinamo i Šemovec ostvarili prve pobjede

ŠNK Dinamo 01 je ovaj vikend ostvario svoju prvu veliku pobjedu ove sezone protiv domaćina NK Lepoglave. Oba gola za konačni rezultat 0:2 zabio je Patrik Kolman u 39. i 54. minuti igre. Osim Dinama, tu je i Mladost Šemovec koja je zapisala prva tri boda na ukupnoj tablici protiv Lunjkoveca. Ivan Tenšić (12. i 45.) i Nikola Sajko (85.) svojim su golovima pružili veliko veselje momčadi. Dok su neki ostvarivali prve pobjede, NK Dinamo Babinec je upisao prvi poraz ove sezone. U Martijanecu su protiv domaće momčadi izgubili 1:0 golom Marina Golubića u 33. minuti susreta. Za sam kraj ovog uzbudljivog kola, susrele su se momčadi NK Podravca i NK Nove Vesi te zaokružili treće kolo Druge ŽNL Varaždin – podijelom bodova. Za domaćine su zabili Zelenec (25.) i Kišić (51.), a za gostujuću momčad zgoditke su postignuli Ribič (42.) i Presečki u 87. minuti igre.

Fotografija: Facebook/NK Podravac-Kitro Sesvete Ludbreške