Treća ŽNL VK: Sremac djeluje zastrašujuće, Čelik prati u stopu

Sremac igra u sjajnoj formi i čini se da će ga teško tko ugroziti na putu prema jesenskoj tituli, a za novu sedmicu bilo je dovoljno samo prvih 45 minuta nakon čega su ekipe otišle na tuširanje da bi prije toga Vukelić i Milovanović uspjeli podebljati svoj saldo s po dva pogotka. Još manje je trebalo Šokadiji za pobjedu nad Obilićem, a za dvadesetak minuta igre uspjeli su tri puta poentirati od čega su dva djelo Jurića. Hrvatski Sokol pokupio bodove iz Podgrađa u vrlo uzbudljivom susretu u kojemu je domaćin poveo, gost poravnao do odmora da bi u završnih pet minuta Hrgovčić dva puta zabio i bodove usmjerio prema Mirkovcima. Čelik izgleda jako dobro i marljivo skuplja bodove pa je za novu trojku bio dovoljan tek jedan pogodak u Banovcima gdje ga je potpisao Milošević na početku drugoga dijela utakmice. Bez pobjednika je okončan susret u Apševcima gdje je gost iz Vinkovaca prosuo vodstvo od dva razlike na poluvremenu, a Čavar spasio bod dvije minuta prije kraja meča.

10 NK Obilić 4 0 0 4 3 20 -17 0

NK Orolik – NK Čelik 0:1 (Milošević Zoran 56′)
NK Šokadija (Đ) – NK Obilić 3:0  *19.minuta prekid zbog nedovoljnog broja igrača gostiju
(Jurić Antonio 2′, 17′, Farago Pavle 14′)
NK Podgrađe – NK Hrvatski sokol (M) 1:3 (Vidović Josip 26′ / Marić Luka 38′, Hrgovčić Filip 86′, 88′)
NK Sremac (M) – NK Lipovac 7:0 (Milovanović Srđan 8′, 23′, Vučinić Aleksandar 10′, Vukelić Nenad 12′, 21′, Tunjić Josip 34′, Obradović Dušan 36′)
NK Bosut – HNK Vinkovci 2:2 (Vuić Bruno 52′, Čavar Krešimir 88′ / Mustapić Mihael 2′, Culi Manuel 38′)