Treća ŽNL JUG BBŽ: Tomislav (Đ) utrpao osam komada, a Imsovac jedanaest

Odličan se nogomet igrao ovaj vikend u petom kolu Treće ŽNL Jug Bjelovarsko-bilogorske županije. Nevjerojatne golove su postizali igrači Tomislava (Đ) i Imsovca, a niti ostale ekipe nisu zaostajale.

U Đulovcu je bilo vatreno krštenje petog kola između NK Tomislava (Đ) i NK Vihora jer su domaćini razbili gostujuću momčad s čak osam zabijenih golova i niti jednim primljenim. Svega je jedan kazneni udarac bio dosuđen, a njega je zabio Marijo Jaković u 64. minuti igre. Ostalih sedam golova redom su postignuli: Djonović, Matić, Pašalija, Grgić i Joakim Jaković u 80. minuti. Nešto napetiji susret se odigrao između NK Mladosti-Nade i NK Bršljanice. Obje su momčadi upisale svoj prvi remi ove sezone, a sve je započelo golom Darka Kovačića u šestoj minuti susreta. Niz za goste su nastavili Rekavić i Carić, a domaćine su spasili golovi Rubnića i Šplajta. U Sokolovcu je domaća momčad ugostila HNK Jovaču i pobjedila s 2:1. Matej Pap se najviše iskazao u tom derbiju zabivši dva pogotka. Jedini gol za goste je zabio Mateo Štimac u 56. minuti igre. Gol za golom su postizali igrači NK Imsovca protiv momčadi NK Dišnika. Svega jedan pogodak su gosti zabili i to odlično akcijom koju je realizirao Zvonimir Begić. Za pobjedničku momčad golove su postignuli redom: Crnobrnja, Škorić M., Boromisa, Škorić S. i Ranko Trkulja u 89. minuti igre. Podjednakih snaga, kao posljednji susret ovog kola, susrele su se momčadi NK Ilove i NK Junaka (VP) te podijelile bodove. Četiri pogotka na jednu stranu i četiri pogotka na drugu stranu, a sve je započelo autogolom Antonija Zrinskog u 34. minuti. U korist domaćina golove su još zabili i Mutabdžić, Zrinski i Nedić. Dok su Toth, Tadić i Jovanović osigurali neriješen rezultat za goste.