Treća NL Sjever: Polet projurio kroz Viroviticu, bez pogodaka u Čakovcu

Očekivana pobjeda Poleta kod fenjeraša iz Virovitice je ovjerena s pet pogodaka, a svaki je postigao drugi igrač i očito je razlika u kvaliteti ove dvije momčadi prevelika da bi se momčad Krešimira Crvenke vadila na odličnom Poletu. Ravnomjerno raspoređeni pogoci, raznovrsni strijelci, clean sheet…jednostavno sve je bilo na strani lidera. Dinamo je na krilima Dominika Novaka stigao do nove trojke, a minimalna slavlja su upisali Rudar i Pitomača. Trinaesta minuta je bila nesretna za domaćina u Koprivnici, a Kevin Nedeljko je bio strijelac tog jedinog pogotka na susretu. Olorunfemi je presudio gostu iz Kotoribe petnaest minuta prije kraja, a na susretu u Čakovcu nije bilo niti pogodaka niti pobjednika.

Kolo Datum/vrijeme Mjesto Utakmica
21.10.2023 15:30 Virovitica ŽNK Virovitica – NK Polet (SMnM) 0:5
10 21.10.2023 15:30 Domašinec NK Dinamo Domašinec – NK Podravina 3:0
10 21.10.2023 15:30 Koprivnica NK Koprivnica – NK Rudar (MS) 0:1
21.10.2023 15:30 Pitomača NK Pitomača – NK Graničar Kotoriba 1:0
10 21.10.2023 15:30 Čakovec NK Međimurje – NK Varteks 0:0

Dočekali smo prvu ekipu lige i jednostavno u stanju kakvom jesmo nismo im mogli parirati ni u čemu. Takav je na kraju i bio rezultat 0-5. Još su četiri teška kola pred nama pa obavezni remont. Hvala – Krešimir Crvenka Virovitica.

Jako lijepa utakmica dominirali smo svih 90 minuta i zaslužena naša pobjeda – Josip Brezovec Polet.

Mogu samo čestitati svojim igračima na odličnoj utakmici, dobroj igri, a najviše pristupu. Igrali smo u malo neuobičajenom rasporedu, a ispalo je jako dobro. Međutim, ključno za današnju pobjedu je bila energija s kojom smo ušli u utakmicu i držali visoki ritam cijelu utakmicu. U pravo vrijeme smo zabili prvi gol, nakon toga je Podravina preuzela više rizika pa smo imali i više prostora u zadnjoj trećini. Jako mi je žao što je nekim našim               “navijačima ” naša pobjeda sjela kao šamar, ali to je njima na dušu. Tužno i žalosno. Ovi dečki svakodnevno teško treniraju i daju sve od sebe, zadnje što zaslužuju je da im se okrenu leđa nakon dva loša rezultata. Ali zato veliko hvala onima koji su uvijek uz nas, bez obzira na rezultat, puno znači kad ti netko prije utakmice iskreno veli sretno – Dalibor Gorupić Dinamo.

Čestitam ekipi Rudara na pobjedi, mi nismo uspjeli realizirati jedanaesterac kad se lomila utakmica. Stvarali smo pritisak i drugom poluvremenu, ali nažalost se nismo uspjeli vratiti u utakmicu – Bojan Tucaković Koprivnica.

Čestitke mojim igračima na pobjedi. Na idealnim uvjetima za igru prikazali smo lijep kombinatoran nogomet i došli do zaslužene pobjede. Hvala domaćinu na gostoprimstvu i želim im puno uspjeha u daljnjem natjecanju – Damir Lepen Rudar.

Nakon crvenoga u 10.minuti odigrati takvu utakmicu i dobiti nakraju – skidam kapu svojim igračima – Ivan Presečan Pitomača.

Fenomenalan derbi u Čakovcu, bili smo bliži pobjedi, ali na kraju i bod je uspjeh – Vjeran Simunić Međimurje.

Očekivali smo Međimurje u srednjem bloku. Prvo poluvrijeme imali smo par dobrih izlazaka pred protivnički gol. Drugo poluvrijeme dosta bolji ulazak stvaramo tri izgledne prigode koje ne realiziramo. Istaknuo bih i prigodu Međimurja, zicer kojeg brani Mrmić. Na kraju po bod svakome je realan – Zoran Vukelić Varteks.