Treća NL Sjever: Nezapamćen preokret Poleta u Koprivnici

Spektakularna utakmica odigrana je u Koprivnici gdje je viđeno čak sedam pogodaka i dva duboko u nadoknadi za veliku pobjedu lidera lige. Poveli su gosti preko Fotaka na otvaranju utakmice, poravnao Jambrušić malo pred odlazak na odmor pa je uslijedio sličan scenarij i u drugome dijelu kada Fotak donosi i drugo vodstvo gostu koje je trajalo samo dvije minute jer Vuić opet vraća stvari na početak, a Jambrušić svojim drugim pogotkom donosi preokret 4 minute prije kraja što je domaćin čuvao do četvrte minute sudačke nadoknade kada Štefanec donosi treće poravnanje na utakmici no uzbuđenjima tu nije bio kraj jer već u idućem napadu gost dolazi do pobjedonosnog pogotka kojega postiže Fotak za neopisivo slavlje lidera.

Koprivnica: Koprivnica – Polet 3:4 (Jambrušić Damir 37′, 86′, Vuić Matija 67′ / Benko Mauro 10′, Fotak Marijan 65′, 90’+5′, Štefanec Domen 90’+4′)

Moja momčad je odigrala jednu hrabru i borbenu utakmicu gdje smo najmanje zaslužili uzeti bod. Vodili smo lidera momčadi do 92′ i primili gol . U samnom finišu utakmice gosti odnose pobjedu potpuno okreću utakmicu. Čestitam momčadi Poleta na pobjedi – Bojan Tucaković Koprivnica.

Naša potpuna dominacija u prvih pola sata utakmice u kojima smo postigli vodeći gol te stvorili nekoliko izglednih šansi za povećanje vodstva. I umjesto da odvedemo utakmicu u rezultatski mirnije vode, s nekoliko lošijih reakcija u fazi obrane vraćamo domaćina u igru. U drugom poluvremenu ravnopravnija igra gdje opet uspijevamo povesti, ali već u sljedećem napadu nepotrebno gubimo loptu u našoj trećini i domaćin se odmah vraća u egal, a pred sam kraj utakmice iz jedne kontre dolazi u vodstvo. Teško je opisati što se je događalo nakon tog gola, a pogotovo u sudačkoj nadoknadi od 5 minuta. Krenuli smo u opći juriš, pritisnuli domaćina i nakon kornera uspjeli izjednačiti u 94. minuti. Nakon toga uspjeli smo domaćinima uzeti loptu odmah nakon izvođenja centra i zabiti doslovno u posljednjim sekundama utakmice. Moji igrači ponovno su pokazali snažan pobjednički karakter i učinili gotovo pa nemoguće. Čestitke domaćinima na borbi, zahvaljujemo im na gostoprimstvu i želimo sreću u nastavku prvenstva – Zoran Šardi Polet.