Torpedo pobjednik kupa NS Đakovo!

Finale Kupa Nogometnog središta Đakovo tradicionalno se igra povodom Dana Grada Đakova. Ove godine su se sastale dvije momčadi koje igraju lijep i efikasan nogomet ovoga proljeća. Mladost, kao papirnati favorit u rangu više, i Torpedo, drugoplasirana momčad Prve županijske nogometne lige Osječko-baranjske županije, uspješno se nose s klubovima višega ranga.

TORPEDO KUŠEVAC – MLADOST ĐAKOVAČKA SATNICA 2:0

Prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka iako su obje ekipe imale priliku doći u vodstvo. Igrala se 48. minuta kada je Dominik Radoš dobio upotrebljivu loptu i kazneni prostor nakon čega je pogodio mrežu mladosti. U 69. minuti Kuševčani koriste još jednu priliku iz potvrđuju pobjedu. Loptu je na lijevo strani dobio Ante Gudelj koji se sjurio u kazneni prostor i prebacio vratara za konačnih 2:0.

”Jako dobra utakmica mojih dečkiju. Stvarno su odigrali jednu pametnu i borbenu utakmicu, ostavili srce na terenu, na čemu im čestitam. Zasluženo smo slavili protiv Mladosti i kup ide u Kuševac.” – riječi su Josipa Mišića, trenera Torpeda.

“Zaslužena pobjeda odličnog Torpeda… Više su željeli, ginuli za svaku loptu, imaju dobru atmosferu, motivirani su, sportski drski, sve ono što mi već neko vrijeme nismo… Očito je jedan dio igrača dosegnuo limit, te ne uspijevamo držati nivo rada i odricanja koji je potreban za veće domete… Sve na utakmici korektno. Suđenje izvrsno… Nama ostaje odraditi završnicu prvenstva, i u selektivno-logističkom smislu učiniti iskorak…” – riječi su Damira Lelasa, trenera Mladosti.