Tomislav rutinski protiv Dinama, Mladost bolja od Jakšića

Nakon što je jučer odigrano prvih pet susreta, danas su odigrana i posljednja dva susreta četvrtog kola MŽNL. Brod – Požega u kojima su Tomislav i Mladost upisali pobjede protiv Dinama odnosno Jakšića.

DINAMO – TOMISLAV 0:5

Tomislav je danas došao do lake pobjede i bodova na Rekreaciji protiv Dinama. Od početka susreta su bili bolja, borbenija i rastrčanija ekipa što pokazuje i konačan rezultat, dok je Dinamo odigrao jednu uspavanu i mlaku utakmicu. Ivan Tunuković pogodio je dva puta mrežu Dinama, a po jednom su pogađali Igor Bešlić, Stjepan Tolić i Ivan Šulter.

Čestitam gostima na pobjedi do koje su došli zasluženo uz našu veliku pomoć jer smo odigrali jako loše, bezvoljno, mlako, sporo i bez ikakve ideje prema naprijed, a u fazi obrane ostavili gostima previše prostora da nas kazne. Moramo učiti iz svojih grešaka i pokušati u sljedećim utakmicama biti bolji. – rekao je Krunoslav Podoljak, trener Dinama.

Rezultat sve govori. Napokon realizacija koja je do sada nedostajala .Okrećemo se novoj utakmici i nastavku prvenstva. Čestitke svima na korektnoj utakmici. – izjavio je Zoran Galetić, trener Tomislava.

MLADOST – JAKŠIĆ 4:1

Mladost je u Sibinju nadigrala Jakšić te ih je uvjerljivo svladala. Odlično je krenulo za goste koji su došli u vodstvo preko Marka Grbeša već u osmoj minuti, ali nakon pola sata igre domaćin se budi i preokreće rezultat u svoju korist, a uz to promašuju i jedanaesterac. U drugom dijelu domaćin je samo dovršio posao i ostavio zaslužena tri boda kod kuće. Dalibor Jukić postigao je dva pogotka, a po jedan su dodali Krunoslav Ivanković i Josip Mijić.

Loše smo otvorili utakmicu i primili smo gol u samom početku ali smo se brzo vratili i postigli dva gola i uspjeli smo promašiti i kazneni udarac za 3:1 u prvom poluvremenu ..u drugim poluvremenu smo postigli još 2 gola ali smo opet promašili veliki broj prilika i pobjeda je trebala bit izraženija i većom razlikom ..za nas jako bitna pobjeda nakon niza loših rezultata. Čestitke svojim igračima na pobjedi a gostima na fer i korektnoj igri. -izjavio je Irfan Islami, trener Mladosti.