Tko je obilježio proteklo kolo Prve NL?

Pred nama je izbor najboljeg igrača petog kola SuperSport Prve NL koje je donijelo prvi poraz vodećeg Šibenika i nekoliko zaista fantastičnih solo učinaka. Evo šestorice kandidata za igrača kola:

Ivan Jajalo – Zrinski se vratio pobjedama i u debiju na Gradskom vrtu slavio protiv susjeda iz Bijelog Brda, Ivan je odradio sjajnu rolu u sredini terena, bio izvrstan u oba pravca te je zaslužio najveće ocjene za svoj nastup.

Faal Baboucarr – kakva predstava mladog Gambijca protiv do sada nezaustavljivog Šibenika! Isporučio je hattrick najboljoj momčadi lige, bio je svih 90 minuta nerješiva enigma za narandžastu obranu!

Ivan Rodić – još jedan kapetanski nastup u još jednoj pobjedi Dugopolja, s velikih 4:0 poražen je Jarun, a Ivan je bio dvostruki strijelac.

Zinedin Mustedanagić – Fantastičan nastup u kojem je Vukovar čudesnim preokretom u sudačkom dodatku došao do pobjede u Sesvetama, pokazao je kako je kratak put od tragičara do junaka, u 90 minuta je imao nekoliko dobrih prilika, a onda kada je već sve bilo izgubljeno najprije asistirao pa zabio da konačnih 1:2.

Rene Šarić – još jedna sigurna pobjeda Cibalije u kojoj je ovaj put iskočio Rene s golom i asistencijom. Čitavu sezonu igra na visokoj razini, uvijek je među najboljima na terenu, a sada je to protiv Solina podigao na još viši nivo.

Petar Petriško – vratila se Dubrava s velikim bodovima iz Zmijavaca, a upravo je Petrov ulazak na poluvremenu bio okidač pobjede i puno bolje igre gostiju u drugom dijelu.