Tko je bio najbolji u trećem kolu 1. NL

Hrvatski drugoligaši koje naš savez naziva prvoligašima odradili su treće prvenstveno kolo, a mi uobičajeno biramo najboljeg pojedinca. Među šest najboljih igrača na svakom susretu našim čitateljima na našoj Facebook stranici prepuštamo odluku o tome čiji je učinak bio najznačajniji.

Filip Vajdovčić – u najboljoj ovosezonskoj partiji nogometaši Dubrave su s uvjerljivih 4:1 bili bolji od Solina, a svoju sjajnu partiju Filip je okrunio pogotkom za 4:0.

Zinedin Mustedanagić – vukovarski Zizou zabio je spektakularan gol u samoj završnici utakmice u Bijelom Brdu za bod i nastavak višemjesečne neporaženosti momčadi Miroslava Bojka.

Edis Smajić – jedini strijelac u minimalnoj pobjedi Cibalije nad Rudešom u derbiju kola, a pogodak u 45. minuti zaista je bio majstorski, oštar ubačaj s desne strane glavom je pospremio u malu mrežicu, neobranjivo!

Josip Silić – kapetanski odradio posao protiv Hrvatskog dragovoljca. Njegovi suigrači su se pobrinuli za pogodak, a on s nekoliko bravuroznih intervencija za čistu mrežu i ostanak sva tri boda u Dugopolju.

Raul Florucz – mladi Austrijanac koji je u Jarun stigao iz Lokomotive pokazao se kao ozbiljan igrač i veliko pojačanje, s dva je majstorska pogotka donio prednost Jarunu koja se kasnije istopila pa je njegov učinak bio dovoljan samo za prvi ovosezonski bod.

Nicholas Llanos – prvo ime Croatije koja je u Zmijavcima remizirala s Kustošijom a rođeni Riječanin je bio strijelac jedinog domaćeg gola kojim je sredinom drugog poluvremena postavio konačnih 1:1.