Tko je bio najbolji u posljednjem jesenskom kolu 4. HNL Istok?

Stigli smo do kraja izbora najboljeg igrača jeseni u 4. HNL Istok, protekle subote odigrano je kompletno kolo, dakle biramo među osmoricom najboljih, nakon čega ćemo znati i konačni poredak ove jeseni.

Ivan Benić – sjajnu utakmicu odigrali su Oriolik i Đakovo, nakon preokreta domaćin je došao do iznimno bitnih bodova, a Ivan je tokom svih 90 minuta neumorno odrađivao povjerene mu zadatke.

Marin Kuzminski – Našk je na kraju stigao do drugog mjesta, u posljednjem kolu je na svom terenu pobijedio Svačić a u to slavlje Marin je ugradio dva pogotka.

Marko Prugovečki – Još jedna kapetanski odrađena utakmica u sjajnoj jeseni momčadi iz Kneževih Vinograda. Marko je u pobjedu u Valpovu ugradio jedan gol, odigrao sjajnih 90 minuta i ponovno bio prvo ime susreta.

Marko Pastuović – neumoran, prodora, a na drugoj strani sjajan u obrambenim zadaćama. Zabio za vodstvo 3:2 koje je i prelomilo derbi ali i čitavu jesen na stranu Graničara!

Luka Međugorac – dva komada u domaćem slavlju nad Bedemom i još jedna potvrda kako je ovaj mladić ozbiljno pojačanje za Kutjevo ove sezone.

Vlado Lasić – prvi topnik Slavije ovaj put nije bio strijelac, ali je svakako bio najbolji, radio je strašne probleme obrani Darde i najzaslužniji je što su u Pleternicu sletjela nova tri boda.

Antun Severović – tko će kome nego svoj svome, Antun je briljirao u pobjedi Čepina nad bivšim mu klubom Slogom, u rekordnu pobjedu ugradio je tri pogotka.

Stefan Bingulac – odlične partije tokom čitave jeseni zaključio je na najbolji mogući način, golom u 88. minuti za bod Vuteksa u Gornjoj Vrbi.