Tko je bio najbolji u petom kolu 1. NL?

Nastavljamo s izborom najboljih pojedinaca drugog razreda hrvatskog nogometa uz pomoć naših čitatelja. Uobičajeno, nudimo vam šest najboljih igrača svih utakmica upravo odigranog kola, na vama je da svojim glasovima na našoj Facebook stranici izaberete tko je po vama bio najbolji, a mi ćemo nakon toga svakom dodati bodove i smjestiti ga na njegovo mjesto u tablici ukupnog poretka.

Oglas

Luka Smoljo – Kustošija je s 2:0 slavila protiv Hrvatskog dragovoljca a Luka je još jednom odigrao sjajnu utakmicu, bez greške je zaustavljao gostujuće napade, mreža je ostala čista samim tim izvedba je bila vrhunska, a dodatak na to je i ona sigurnost koju prenosi na kompletnu momčad.

Oglas

Ricardo Bagadur – još jedna sjajna partija Croatijinog stupa obrane, još jednom 90 minuta potpune koncentracije, bez greške protiv vodećeg Rudeša, pokupio “čudo” lopti, dirigirao obranom i čitavom momčadi i za sada je prvo ime Zmjavčana.

Oglas

Tin Karamatić – Jarun je upisao domaću pobjedu nad Solinom velikim preokretom u samoj završnici u kojoj je u naslovnoj ulozi bio Tin koji je najprije zabio pobjednički gol za 2:1, a nakon toga zaradio i drugi, isključujući žuti karton koji nikako nije bacio sjenu na njegovu odličnu izvedbu.

Adam Benić – BSK je i dalje bez pobjede, ali je barem počeo osvajati bodove. U osvajanju jednog na domaćem terenu protiv izvrsne Dubrave izvrsnu partiju prikazao je baš Adam koji je bio najistaknutiji među domaćima.

Šimun Mikolčić – mladić pred kojim je sigurno zapažena karijera odlučio je dvoboj Cibalije i Orijenta, zabio je fantastičan pogodak, jedini na utakmici, a uz to čitavo vrijeme bio igrač oko kojeg se događaju važne stvari na terenu.

Franko Kolić – Vukovar je ostao jedina neporažena momčad u sezoni, Vukovar se vratio s bodom iz Dugopolja i zasjeo na vrh ljestvice a mladi vratar stigao na posudbu iz Osijeka je u samoj završnici sjajno skinuo jedanaesterac domaćem kapetanu Rodiću!

Trenutni poredak:

  1. Toni Vinogradac (HD) – 7
  2. Robin (VU) – 7
  3. Zinedin Mustedanagić (VU) – 7
  4. Kristijan Pavičić (VU)- 7
  5. Ante Vukadinović (KUS) – 5
  6. Patrik Periša (VU) – 5
  7. Mario Marić (HD) – 5
  8. Edis Smajić (CIB) – 5
  9. Josip Silić (DUG) – 4
  10. Silvanus Nimeli (SOL) – 4
  11. Aleksa Latković (RUD) – 4
  12. Domagoj Pušić (BSK) – 4
  13. Duje Ninčević (SOL) – 3
  14. Ivor Ljubanović (DUB) – 3
  15. Nickolas Llanos (CRO) – 3
  16. Rikardo Bagadur (CRO) – 3
  17. Mijo Šabić (CRO) – 2
  18. Tomislav Gudelj (RUD) – 2
  19. Filip Vajdovčić (DUB) – 2
  20. Roko Kurtović (DUG) – 2
  21. Luka Liklin (RUD) – 2
  22. Luka Smoljo (KUS) – 1
  23. Raul Florucz (JAR) – 1
  24. Matej Mamić (JAR) – 1